Power Supply Inter-Tech SL-700 PLUS, 700W, ATX
- : In Stock
- Model: 88882141
- Weight: 1.45kg
32.02€ (62.62 лв.)
Ex Tax: 32.02€ (62.62 лв.)
Specifications
| PFC | Passive PFC |
| Входно напрежение | 200 - 240 V |
| Гаранция | 36 месеца |
| Ефективност | 85 % |
| Конектори | 1 x 20+4 PIN, 4 x SATA, 2 x PCI-Express 6+2-pin, 3 x Molex, 1 x Floppy |
| Модулен захранващ блок | Не |
| Мощност | 700 W |
| Размери | 150 x 140 x 86 |
| Размери на вентилатора | 120 mm |
| Форм фактор | ATX |
From Same Category
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-600AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
39.66€ (77.57 лв.)
Ex Tax:39.66€ (77.57 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-700AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
46.60€ (91.15 лв.)
Ex Tax:46.60€ (91.15 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-750AR МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
64.44€ (126.04 лв.)
Ex Tax:64.44€ (126.04 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-800AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
54.53€ (106.64 лв.)
Ex Tax:54.53€ (106.64 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯHA-1000BA4 МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
123.93€ (242.38 лв.)
Ex Tax:123.93€ (242.38 лв.)
From Same Brand
..
5.28€ (10.33 лв.)
Ex Tax:5.28€ (10.33 лв.)
..
40.67€ (79.55 лв.)
Ex Tax:40.67€ (79.55 лв.)
..
34.81€ (68.09 лв.)
Ex Tax:34.81€ (68.09 лв.)
..
31.50€ (61.61 лв.)
Ex Tax:31.50€ (61.61 лв.)
..
12.07€ (23.61 лв.)
Ex Tax:12.07€ (23.61 лв.)