Power Supply Inter Tech IPC ASPOWER R2A-DV0800-N 2x800W
- : In Stock
- Model: 99997247
- Weight: 2.97kg
430.96€ (842.88 лв.)
Ex Tax: 430.96€ (842.88 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Specifications
| PFC | Active PFC |
| Гаранция | 36 месеца |
| Ефективност | 94.62 % |
| Конектори | 1 x 20+4 PIN, 2 x SATA, 2 x 4+4-pin ATX/EPS, 1 x Floppy, 6 x IDE 4-Pin (Molex) |
| Модулен захранващ блок | Не |
| Мощност | 2 x 800 W |
| Размери | 270 x 96.5 x 84 mm |
| Размери на вентилатора | 40 mm |
| Сертификати | 80 PLUS® Platinum |
| Форм фактор | 2U |
From Same Category
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-600AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
39.47€ (77.19 лв.)
Ex Tax:39.47€ (77.19 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-700AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
46.38€ (90.70 лв.)
Ex Tax:46.38€ (90.70 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-750AR МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
64.15€ (125.46 лв.)
Ex Tax:64.15€ (125.46 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-800AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
54.28€ (106.15 лв.)
Ex Tax:54.28€ (106.15 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯHA-1000BA4 МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
123.35€ (241.25 лв.)
Ex Tax:123.35€ (241.25 лв.)
From Same Brand
..
5.28€ (10.33 лв.)
Ex Tax:5.28€ (10.33 лв.)
..
40.67€ (79.55 лв.)
Ex Tax:40.67€ (79.55 лв.)
..
34.81€ (68.09 лв.)
Ex Tax:34.81€ (68.09 лв.)
..
31.50€ (61.61 лв.)
Ex Tax:31.50€ (61.61 лв.)
..
12.07€ (23.61 лв.)
Ex Tax:12.07€ (23.61 лв.)