Power Supply Gigabyte UD1300GM PG5 1300W 80+ GOLD
- : In Stock
- Model: GP-UD1300GM PG5
- Weight: 4.16kg
261.45€ (511.35 лв.)
Ex Tax: 261.45€ (511.35 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Specifications
| PFC | Active PFC |
| Входно напрежение | 100 - 240 V |
| Гаранция | 120 месеца |
| Ефективност | 90 % |
| Конектори | 1 x 20+4 PIN, 8 x SATA, 4 x PCI-Express 6+2-pin, 1 x PCI-e 16 Pin, 2 x 4+4-pin ATX/EPS, 4 x 4 Pin Peripheral, 1 x Floppy |
| Модулен захранващ блок | Да |
| Мощност | 1300 W |
| Размери | 150 x 160 x 86 |
| Размери на вентилатора | 140 mm |
| Сертификати | 80 Plus Gold |
| Форм фактор | ATX |
From Same Category
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-600AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
39.66€ (77.57 лв.)
Ex Tax:39.66€ (77.57 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-700AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
46.60€ (91.15 лв.)
Ex Tax:46.60€ (91.15 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-750AR МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
64.44€ (126.04 лв.)
Ex Tax:64.44€ (126.04 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-800AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
54.53€ (106.64 лв.)
Ex Tax:54.53€ (106.64 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯHA-1000BA4 МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
123.93€ (242.38 лв.)
Ex Tax:123.93€ (242.38 лв.)
From Same Brand
..
34.08€ (66.66 лв.)
Ex Tax:34.08€ (66.66 лв.)
..
35.31€ (69.05 лв.)
Ex Tax:35.31€ (69.05 лв.)
1300W, Power Good Signal: 100-150msGIGABYTEGP-UD1300GM PG5Intel Form Factor ATX 12V v3.0Input Voltage: 100-240 Vac (full range);Input Current: 15-6.5A..
262.35€ (513.11 лв.)
Ex Tax:262.35€ (513.11 лв.)
..
72.26€ (141.33 лв.)
Ex Tax:72.26€ (141.33 лв.)
..
69.19€ (135.32 лв.)
Ex Tax:69.19€ (135.32 лв.)