Power Supply FSP Group Hexa 85+ Pro 650W
- : In Stock
- Model: PPA6505301
- Weight: 1.45kg
67.73€ (132.46 лв.)
Ex Tax: 67.73€ (132.46 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Specifications
| PFC | Active PFC |
| Входно напрежение | 100 - 240 V |
| Гаранция | 36 месеца |
| Ефективност | 85 % |
| Конектори | 1 x 20+4 PIN, 8 x SATA, 2 x PCI-Express 6+2-pin, 2 x Molex, 2 x CPU 4+4 Pin, 1 x Floppy |
| Модулен захранващ блок | Не |
| Мощност | 650 W |
| Размери | 140 x 150 x 86 мм |
| Форм фактор | ATX |
From Same Category
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-600AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
39.52€ (77.30 лв.)
Ex Tax:39.52€ (77.30 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-700AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
46.43€ (90.81 лв.)
Ex Tax:46.43€ (90.81 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-750AR МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
64.22€ (125.60 лв.)
Ex Tax:64.22€ (125.60 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-800AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
54.34€ (106.29 лв.)
Ex Tax:54.34€ (106.29 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯHA-1000BA4 МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
123.50€ (241.54 лв.)
Ex Tax:123.50€ (241.54 лв.)
From Same Brand
..
36.25€ (70.90 лв.)
Ex Tax:36.25€ (70.90 лв.)
..
22.05€ (43.13 лв.)
Ex Tax:22.05€ (43.13 лв.)
..
84.26€ (164.79 лв.)
Ex Tax:84.26€ (164.79 лв.)
..
102.59€ (200.65 лв.)
Ex Tax:102.59€ (200.65 лв.)
..
60.48€ (118.29 лв.)
Ex Tax:60.48€ (118.29 лв.)