Power Supply FSP Group FFSP180-50FEB, 180W, Flex ATX
- : In Stock
- Model: 9PA1806203
- Weight: 1.75kg
41.38€ (80.93 лв.)
Ex Tax: 41.38€ (80.93 лв.)
Specifications
| PFC | Active PFC |
| Входно напрежение | 200 - 240 V |
| Гаранция | 24 месеца |
| Ефективност | 85 %, 85% |
| Конектори | 1 x 20+4 PIN, 1 x P4 (12V), 2 x PATA (Molex), 1 x SATA |
| Модулен захранващ блок | Не |
| Мощност | 180 W |
| Размери | 81.5 x 40.5 x 150 мм |
| Форм фактор | ATX |
From Same Category
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-600AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
39.47€ (77.19 лв.)
Ex Tax:39.47€ (77.19 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-700AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
46.38€ (90.70 лв.)
Ex Tax:46.38€ (90.70 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-750AR МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
64.15€ (125.46 лв.)
Ex Tax:64.15€ (125.46 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-800AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
54.28€ (106.15 лв.)
Ex Tax:54.28€ (106.15 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯHA-1000BA4 МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
123.35€ (241.25 лв.)
Ex Tax:123.35€ (241.25 лв.)
From Same Brand
..
36.25€ (70.90 лв.)
Ex Tax:36.25€ (70.90 лв.)
..
22.05€ (43.13 лв.)
Ex Tax:22.05€ (43.13 лв.)
..
84.26€ (164.79 лв.)
Ex Tax:84.26€ (164.79 лв.)
..
102.59€ (200.65 лв.)
Ex Tax:102.59€ (200.65 лв.)
..
60.48€ (118.29 лв.)
Ex Tax:60.48€ (118.29 лв.)