Power Supply ASUS TUF Gaming White 1000W
- : In Stock
- Model: 90YE00S5-B0NA00
- Weight: 2.48kg
181.25€ (354.50 лв.)
Ex Tax: 181.25€ (354.50 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Specifications
| PFC | Active PFC |
| Входно напрежение | 100 - 240 VAC |
| Гаранция | 120 месеца |
| Ефективност | 80% |
| Конектори | 1 x 20+4 PIN, 5 x SATA, 4 x PCI-Express 6+2-pin, 1 x CPU 4+4 Pin, 5 x 4 Pin Peripheral, 1 x 12VHPWR (12+4) Pin |
| Модулен захранващ блок | Да |
| Мощност | 1000 W |
| Размери | 150 x 150 x 86 мм |
| Размери на вентилатора | 135 mm |
| Сертификати | 80 PLUS® Gold |
| Форм фактор | ATX |
From Same Category
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-600AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
39.42€ (77.10 лв.)
Ex Tax:39.42€ (77.10 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-700AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
46.33€ (90.61 лв.)
Ex Tax:46.33€ (90.61 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-750AR МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
64.07€ (125.31 лв.)
Ex Tax:64.07€ (125.31 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-800AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
54.21€ (106.02 лв.)
Ex Tax:54.21€ (106.02 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯHA-1000BA4 МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
123.20€ (240.96 лв.)
Ex Tax:123.20€ (240.96 лв.)
From Same Brand
..
87.78€ (171.69 лв.)
Ex Tax:87.78€ (171.69 лв.)
..
24.94€ (48.79 лв.)
Ex Tax:24.94€ (48.79 лв.)
..
141.27€ (276.30 лв.)
Ex Tax:141.27€ (276.30 лв.)
..
114.09€ (223.15 лв.)
Ex Tax:114.09€ (223.15 лв.)
..
127.95€ (250.25 лв.)
Ex Tax:127.95€ (250.25 лв.)