Power Strip, 5-Way, HAMA-223054
  • : In Stock
  • Model: 223054
  • Weight: 0.59kg
Specifications
Брой гнезда 5
Брой проводници 3
Вид контакт Шуко
Гаранция 24 месеца
Други Макс. натоварване: 3500W / 16A
Дължина кабел (m) 1.5 м
Захранващо напрежение 230 V
Защита за деца Да
Защита от пренапрежение Да
Макс. мощност 3500 W
Материал Синтетичен материал
Оптичен индикатор Да
Превключвател Да
Предназначен за Дом/Офис
Сечение проводник 1.5 mm²