PHILIPS Power alkaline batteries 6LR61P1B / 10, 6LR61 9V, 1pc
- : In Stock
- Model: B-PHILIPS-BA-R22
- Weight: 0.04kg
2.90€ (5.67 лв.)
Ex Tax: 2.90€ (5.67 лв.)
Specifications
| Батерия/Акумулатор формат | 6LF22;9V ;6LR61 |
| Бранд батерия | PHILIPS |
| Волтаж | 9 V |
| Гаранция | 12 месеца |
| За вид устройство | за фотоапарат,дистанционни,MP3 |
| Капацитет | 550 mAh |
| Технология батерия | Алкална |
| Тип аксесоар | Батерия |
| Химически състав | Alkaline |
From Same Category
..
2.07€ (4.04 лв.)
Ex Tax:2.07€ (4.04 лв.)
..
5.48€ (10.72 лв.)
Ex Tax:5.48€ (10.72 лв.)
12 V6 Months..
13.56€ (26.52 лв.)
Ex Tax:13.56€ (26.52 лв.)
..
12.89€ (25.21 лв.)
Ex Tax:12.89€ (25.21 лв.)
..
18.04€ (35.29 лв.)
Ex Tax:18.04€ (35.29 лв.)