Outdoor Security WiFI camera TP-Link Tapo C520WS - 2K Pan/Tilt
- : In Stock
- Model: C520WS
- Weight: 0.55kg
61.74€ (120.75 лв.)
Ex Tax: 61.74€ (120.75 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Specifications
| Tип продукт | Камера за външно наблюдение |
| Гаранция | 24 месеца |
| Двупосочно аудио | Да |
| Други | Вграденн Микрофон и Високоговорител, 360° визуално покритие |
| Засичане на движение | Да |
| Захранване | 9V |
| Известяване | Да |
| Интерфейс | Wi-Fi, Четец на карти |
| Нощно виждане | Да |
| Поддържани протоколи | IEEE 802.11b/g/n, 2.4 GHz Wi-Fi |
| Размери (мм) | 123.8 x 123 x 90 mm |
| Сензорна резолюция | 2K QHD 4MP (2560x1440) |
| Тип камера | Wi-Fi |
| Управление | Amazon Alexa, Google Assistant |
From Same Category
..
30.79€ (60.23 лв.)
Ex Tax:30.79€ (60.23 лв.)
..
22.74€ (44.48 лв.)
Ex Tax:22.74€ (44.48 лв.)
..
44.49€ (87.02 лв.)
Ex Tax:44.49€ (87.02 лв.)
..
43.87€ (85.81 лв.)
Ex Tax:43.87€ (85.81 лв.)
Longse IP Bullet - 4k 8MP, Starlight, 5X Motor Zoom 2.7-13.5mm, POE, Mic, AI - BMMB5XRL800WH-POE-MIC
ПРОИЗВОДИТЕЛLongse КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯBMMB5XRL800WH-POE-MIC ТИП ..
138.41€ (270.70 лв.)
Ex Tax:138.41€ (270.70 лв.)
From Same Brand
..
23.07€ (45.12 лв.)
Ex Tax:23.07€ (45.12 лв.)
..
43.87€ (85.81 лв.)
Ex Tax:43.87€ (85.81 лв.)
..
903.84€ (1,767.75 лв.)
Ex Tax:903.84€ (1,767.75 лв.)
..
99.86€ (195.30 лв.)
Ex Tax:99.86€ (195.30 лв.)
..
44.73€ (87.48 лв.)
Ex Tax:44.73€ (87.48 лв.)