Outdoor Security WiFI camera TP-Link Tapo C510W - 2K Pan/Tilt
- : In Stock
- Model: C510W
- Weight: 0.44kg
58.08€ (113.59 лв.)
Ex Tax: 58.08€ (113.59 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Specifications
| Tип продукт | Камера за външно наблюдение |
| Гаранция | 24 месеца |
| Двупосочно аудио | Да |
| Други | Вграденн Микрофон и Високоговорител, 360° визуално покритие |
| Засичане на движение | Да |
| Захранване | 12V DC |
| Известяване | Да |
| Интерфейс | Wi-Fi, Четец на карти |
| Нощно виждане | Да |
| Поддържани протоколи | IEEE 802.11b/g/n, 2.4 GHz Wi-Fi |
| Размери (мм) | 123.8 x 123 x 90 mm |
| Сензорна резолюция | 2K 3MP (2304x1296) |
| Тип камера | Wi-Fi |
| Управление | Amazon Alexa, Google Assistant |
From Same Category
..
32.26€ (63.10 лв.)
Ex Tax:32.26€ (63.10 лв.)
..
23.83€ (46.60 лв.)
Ex Tax:23.83€ (46.60 лв.)
..
46.61€ (91.16 лв.)
Ex Tax:46.61€ (91.16 лв.)
..
45.96€ (89.89 лв.)
Ex Tax:45.96€ (89.89 лв.)
Longse IP Bullet - 4k 8MP, Starlight, 5X Motor Zoom 2.7-13.5mm, POE, Mic, AI - BMMB5XRL800WH-POE-MIC
ПРОИЗВОДИТЕЛLongse КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯBMMB5XRL800WH-POE-MIC ТИП ..
159.75€ (312.44 лв.)
Ex Tax:159.75€ (312.44 лв.)
From Same Brand
..
24.17€ (47.27 лв.)
Ex Tax:24.17€ (47.27 лв.)
..
45.96€ (89.89 лв.)
Ex Tax:45.96€ (89.89 лв.)
..
217.31€ (425.02 лв.)
Ex Tax:217.31€ (425.02 лв.)
..
946.88€ (1,851.93 лв.)
Ex Tax:946.88€ (1,851.93 лв.)
..
104.61€ (204.60 лв.)
Ex Tax:104.61€ (204.60 лв.)