Outdoor Security WiFI camera TP-Link Tapo C310
- : In Stock
- Model: C310
- Weight: 0.44kg
41.11€ (80.41 лв.)
Ex Tax: 41.11€ (80.41 лв.)
Specifications
| Tип продукт | Камера за външно наблюдение |
| Гаранция | 24 месеца |
| Двупосочно аудио | Да |
| Други | Вграденн Микрофон и Високоговорител |
| Засичане на движение | Да |
| Захранване | 9V |
| Известяване | Да |
| Интерфейс | Wi-Fi, Четец на карти |
| Лещи | 3.89 mm - F/2.2 |
| Нощно виждане | Да |
| Поддържани протоколи | IEEE 802.11b/g/n, 2.4 GHz Wi-Fi |
| Размери (мм) | 142.3 x 103.4 x 64.3 mm |
| Сензорна резолюция | 2K 3MP (2304x1296) |
| Тип камера | Wi-Fi |
| Управление | Amazon Alexa, Google Assistant |
From Same Category
..
30.79€ (60.23 лв.)
Ex Tax:30.79€ (60.23 лв.)
..
22.74€ (44.48 лв.)
Ex Tax:22.74€ (44.48 лв.)
..
44.49€ (87.02 лв.)
Ex Tax:44.49€ (87.02 лв.)
..
43.87€ (85.81 лв.)
Ex Tax:43.87€ (85.81 лв.)
Longse IP Bullet - 4k 8MP, Starlight, 5X Motor Zoom 2.7-13.5mm, POE, Mic, AI - BMMB5XRL800WH-POE-MIC
ПРОИЗВОДИТЕЛLongse КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯBMMB5XRL800WH-POE-MIC ТИП ..
138.74€ (271.35 лв.)
Ex Tax:138.74€ (271.35 лв.)
From Same Brand
..
23.07€ (45.12 лв.)
Ex Tax:23.07€ (45.12 лв.)
..
43.87€ (85.81 лв.)
Ex Tax:43.87€ (85.81 лв.)
..
903.84€ (1,767.75 лв.)
Ex Tax:903.84€ (1,767.75 лв.)
..
99.86€ (195.30 лв.)
Ex Tax:99.86€ (195.30 лв.)
..
44.73€ (87.48 лв.)
Ex Tax:44.73€ (87.48 лв.)