Orico предпазна кутия за харддиск Hard Disk Protection Box 3.5 - PHP35-V1-GY
- : In Stock
- Model: Orico предпазна кутия за харддиск Hard Disk Protection Box 3.5
From Same Category
USB 3.1125 x 90 x 17 mm..
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛOrico КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯCD3520-EU-GY-BP ТИП ..
ПРОИЗВОДИТЕЛOrico КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯTS200-EU-GY-BP ТИП ..
ПРОИЗВОДИТЕЛOrico КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯCBT-UT01-BK-BP ТИП ..
ПРОИЗВОДИТЕЛOrico КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAH-AC10-GY-BP ТИП ..
ПРОИЗВОДИТЕЛOrico КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯCTA2-SV ТИП ..
Характеристики:
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Orico |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | PHP35-V1-GY |
| ТИП | Протектор за харддиск |
| Х-КА 1 | За 3.5" дискове |
| Х-КА 2 | Compatible Devices: 3.5 inch Hard Drives |
| Х-КА 3 | Material : PP Plastic, EVA cushion |
| Х-КА 4 | Label : Unique Marking Label Design |
| РАЗМЕРИ | 162 x 117.3 x 36.9 mm |