Notebook Speaker "Sonic Mobil 185, HAMA-173132
- : In Stock
- Model: 173132
- Weight: 0.39kg
8.04€ (15.72 лв.)
Ex Tax: 8.04€ (15.72 лв.)
Specifications
| Mощност RMS | 3 W |
| Гаранция | 24 месеца |
| Екстри | Управление на силата на звука и мощността |
| Захранване | USB |
| Импеданс | 4 Ω |
| Интерфейс | 3.5mm стерео жак |
| Размери | 70 x 70 x 70 mm |
| Сателити | 2 |
| Система | 2.0 |
| Тип тонколонка | Мултимедийни тонколони |
| Честотен обхват | 120 - 20000 Hz |
From Same Category
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-SP-915BT СИСТЕМА(ТИП) ..
10.66€ (20.85 лв.)
Ex Tax:10.66€ (20.85 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-SP-HF1200B СИСТЕМА(ТИП) ..
50.46€ (98.68 лв.)
Ex Tax:50.46€ (98.68 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-SP-HF180-BK СИСТЕМА(ТИП) ..
8.04€ (15.72 лв.)
Ex Tax:8.04€ (15.72 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-SP-HF180-PW СИСТЕМА(ТИП) ..
7.79€ (15.23 лв.)
Ex Tax:7.79€ (15.23 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-SP-HF180-WOOD СИСТЕМА(ТИП) ..
8.04€ (15.72 лв.)
Ex Tax:8.04€ (15.72 лв.)
From Same Brand
..
23.45€ (45.86 лв.)
Ex Tax:23.45€ (45.86 лв.)
..
5.58€ (10.92 лв.)
Ex Tax:5.58€ (10.92 лв.)
..
11.11€ (21.74 лв.)
Ex Tax:11.11€ (21.74 лв.)
..
33.60€ (65.72 лв.)
Ex Tax:33.60€ (65.72 лв.)
..
6.94€ (13.58 лв.)
Ex Tax:6.94€ (13.58 лв.)