Notebook Cooler DeepCool U-PAL, 15.6", 140 mm, Black
- : In Stock
- Model: DP-N214A5-UPAL
- Weight: 0.77kg
15.12€ (29.57 лв.)
Ex Tax: 15.12€ (29.57 лв.)
Specifications
| Гаранция | 12 месеца |
| Интерфейс | USB |
| Макс. диагонал | 15.6 inch |
| Материал | Алуминий и пластмаса |
| Мин. диагонал | 13.3 inch |
| Напрежение (V) | 5 |
| Ниво на шум (dB) | 26.3 dB |
| Поток навъздух (CFM) | 92.22 м³/мин |
| Размери | 390 х 280 х 27.5 мм |
| Размери вентилатор | 140 mm |
| Скорост на въртене (об/мин) | 1000 rpm |
| Тип аксесоар | Охладител |
| Цвят | Черен |
From Same Category
..
13.53€ (26.47 лв.)
Ex Tax:13.53€ (26.47 лв.)
..
23.45€ (45.86 лв.)
Ex Tax:23.45€ (45.86 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-N422-MCX6 ЛАПТОП РАЗМЕР ДО ..
20.16€ (39.42 лв.)
Ex Tax:20.16€ (39.42 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-N214A5-UPAL ЛАПТОП РАЗМЕР ДО ..
14.76€ (28.87 лв.)
Ex Tax:14.76€ (28.87 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-N222-WPALFS ЛАПТОП РАЗМЕР ДО ..
16.23€ (31.75 лв.)
Ex Tax:16.23€ (31.75 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯR-FL12-BKAPN1-G РАЗМЕР(мм) ..
19.32€ (37.79 лв.)
Ex Tax:19.32€ (37.79 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-FDC-XF120 РАЗМЕР(мм) ..
4.26€ (8.34 лв.)
Ex Tax:4.26€ (8.34 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯR-FD14-WHAPN1-G РАЗМЕР(мм) ..
15.49€ (30.30 лв.)
Ex Tax:15.49€ (30.30 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-XFAN80 РАЗМЕР(мм) ..
2.46€ (4.82 лв.)
Ex Tax:2.46€ (4.82 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯR-LD240-BKDMMN-G-1 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
86.93€ (170.01 лв.)
Ex Tax:86.93€ (170.01 лв.)