Безплатна доставка
Next Level Racing Flight Seat Pro
- : In Stock
- Model: NLR-S033
- Weight: 50.00kg
608.43€ (1,189.98 лв.)
Ex Tax: 608.43€ (1,189.98 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Specifications
| Височина на облегалката | 810 мм |
| Газов амортисьор | Не |
| Гаранция | 24 месеца |
| Дълбочина на седалката | 450 мм |
| Заключващ механизъм на облегалката | не |
| Люлеещ механизъм | не |
| Максимално тегло | 150 kg |
| Материал | Изкуствена кожа, Текстил |
| Регулиране височина | не |
| Регулириеми подлакътници | не |
| Съвместимост | Универсален |
| Цвят | Червен, Черен |
| Ширина на седалката | 460 мм |
From Same Category
..
177.40€ (346.96 лв.)
Ex Tax:177.40€ (346.96 лв.)
..
295.24€ (577.45 лв.)
Ex Tax:295.24€ (577.45 лв.)
..
196.53€ (384.39 лв.)
Ex Tax:196.53€ (384.39 лв.)
..
492.70€ (963.63 лв.)
Ex Tax:492.70€ (963.63 лв.)
..
187.74€ (367.19 лв.)
Ex Tax:187.74€ (367.19 лв.)