Next Level Racing ERS3 Elite Reclining Seat Fabric & SIMAERO Mesh Edition
- : In Stock
- Model: NLR-E052
- Weight: 19.00kg
280.30€ (548.22 лв.)
Ex Tax: 280.30€ (548.22 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Specifications
| Височина на облегалката | 790 мм |
| Газов амортисьор | Не |
| Гаранция | 24 месеца |
| Дълбочина на седалката | 530 мм |
| Заключващ механизъм на облегалката | не |
| Люлеещ механизъм | не |
| Максимално тегло | 150 kg |
| Материал | Текстил |
| Регулиране височина | не |
| Регулириеми подлакътници | не |
| Съвместимост | Универсален |
| Цвят | Черен |
| Ширина на седалката | 420 мм |
From Same Category
..
187.74€ (367.19 лв.)
Ex Tax:187.74€ (367.19 лв.)
..
187.74€ (367.19 лв.)
Ex Tax:187.74€ (367.19 лв.)
..
226.80€ (443.58 лв.)
Ex Tax:226.80€ (443.58 лв.)
..
226.80€ (443.58 лв.)
Ex Tax:226.80€ (443.58 лв.)
..
145.18€ (283.94 лв.)
Ex Tax:145.18€ (283.94 лв.)
From Same Brand
..
277.83€ (543.39 лв.)
Ex Tax:277.83€ (543.39 лв.)
..
280.30€ (548.22 лв.)
Ex Tax:280.30€ (548.22 лв.)
..
674.05€ (1,318.33 лв.)
Ex Tax:674.05€ (1,318.33 лв.)
..
280.30€ (548.22 лв.)
Ex Tax:280.30€ (548.22 лв.)
..
149.06€ (291.53 лв.)
Ex Tax:149.06€ (291.53 лв.)