Monitor ASUS ZenScreen Touch MB16AHT, 15.6" FHD (1920x1080) IPS
- : In Stock
- Model: 90LM0890-B01170
- Weight: 1.01kg
321.30€ (628.41 лв.)
Ex Tax: 321.30€ (628.41 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Specifications
| USB Портове | USB-C |
| Брой точки при допир | 10 |
| Брой цветове | 262K Colors (6-bit) |
| Вградени говорители | 2 x 1W |
| Видео портове | HDMI |
| Време за реакция | 5 ms (GTG) |
| Въртене(портрет)/Pivot | Не |
| Гаранция | 36 месеца |
| Консумирана мощност | 10 W |
| Монтиране на стена | Не |
| Накланяне/Tilt | +15° ~ +35° |
| Приложение | Home & Office |
| Размер на дисплея | 15.6 inch |
| Размери | 356 x 227 x 12 mm |
| Размери пиксел | 0.179 мм |
| Регулиране височина | Не |
| Регулиране(ляво/дясно)/Swivel | Не |
| Резолюция | 1920 x 1080 |
| Специални характеристики | Trace Free Technology, HDCP, Low Blue Light, SPLENDID Technology, Color Temp. Selection : Yes(4 modes) |
| Статичен контраст | 700:1 |
| Технология | WLED |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тъч сензор | Projective Capacitive Touch |
| Формат на картината | Wide |
| Цвят | Черен, Сив |
| Честота на опресняване | 60 Hz |
| Ъгъл на видимост | 178°/178° |
| Яркост | 250 cd/m² |
From Same Category
Support Windows® 10, Windows® 1116W / 19W (Typical / Maximum)Integrated16:923.8"Natural Low Blue LightIPS/ WLED/ Anti-glare100Hz1920x10800.2745x0.2745..
122.04€ (238.69 лв.)
Ex Tax:122.04€ (238.69 лв.)
Support Windows® 10, Windows® 1119.7W / 42W (Typical / Maximum)Integrated16:927"Natural Low Blue LightIPS/ WLED/ Anti-glare100Hz2560x14400.2331x0.2331..
254.92€ (498.57 лв.)
Ex Tax:254.92€ (498.57 лв.)
Support Windows® 7, Windows® 10, Windows® 1118W,130WIntegrated16:927"AMD FreeSync™ AMD FreeSync™ technology only can work with AMD Radeon™ series grap..
259.39€ (507.33 лв.)
Ex Tax:259.39€ (507.33 лв.)
Support Windows® 10, Windows® 1115W / 75W (Typical / Maximum)Integrated16:927"HDR10 Compliance;Factory Calibration: Avg. Delta E..
469.09€ (917.46 лв.)
Ex Tax:469.09€ (917.46 лв.)
Support Windows® 10, Windows® 1117W / 90W (Typical / Maximum)Integrated16:927"HDR10 Compliance;Lenovo® ThinkColour (Lenovo® Accessories and Display Ma..
369.08€ (721.87 лв.)
Ex Tax:369.08€ (721.87 лв.)
From Same Brand
..
87.78€ (171.69 лв.)
Ex Tax:87.78€ (171.69 лв.)
..
24.94€ (48.79 лв.)
Ex Tax:24.94€ (48.79 лв.)
..
141.27€ (276.30 лв.)
Ex Tax:141.27€ (276.30 лв.)
..
114.09€ (223.15 лв.)
Ex Tax:114.09€ (223.15 лв.)
..
127.95€ (250.25 лв.)
Ex Tax:127.95€ (250.25 лв.)