METZ QLED TV 86MQE8000Z, 86"(217 см), QLED, Google TV, 4K/UND, 144Hz
METZ QLED TV 86MQE8000Z, 86
METZ QLED TV 86MQE8000Z, 86
METZ QLED TV 86MQE8000Z, 86
METZ QLED TV 86MQE8000Z, 86
METZ QLED TV 86MQE8000Z, 86
METZ QLED TV 86MQE8000Z, 86
METZ QLED TV 86MQE8000Z, 86
METZ QLED TV 86MQE8000Z, 86
METZ QLED TV 86MQE8000Z, 86
Безплатна доставка
METZ QLED TV 86MQE8000Z, 86
METZ QLED TV 86MQE8000Z, 86
METZ QLED TV 86MQE8000Z, 86
METZ QLED TV 86MQE8000Z, 86
METZ QLED TV 86MQE8000Z, 86
METZ QLED TV 86MQE8000Z, 86
METZ QLED TV 86MQE8000Z, 86
METZ QLED TV 86MQE8000Z, 86
METZ QLED TV 86MQE8000Z, 86
  • : In Stock
  • Model: 86MQE8000Z
  • Weight: 44.90kg
x евро
( лв.)
x евро
( лв.)
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро  / лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро  / лв.)
/
Месечна вноска (евро  / лв.)
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро  / лв.)
Specifications
HDR HDR10, HDR10+, HLG, Dolby Vision
VESA 600 x 400
Вид телевизор. Smart TV
Визуален ъгъл 178/178
Гаранция 60 месеца
Говорители 2 x 15+20 W
Диагонал дисплей (cm) 217 cm
Диагонал дисплей (inch) 86"
Енергиен клас Class G
Интефейс Bluetooth, USB, HDMI, S/PDIF, LAN (RJ 45)
Качество на изображението. 4K
ОС Google TV
Размери 192.5 x 39.9 x 116.0 cm
Резолюция. 3840 x 2160
Съдържание пакет. Дистанционно
Технология Екран QLED
Тунер DVB-C, DVB-T, DVB-S, DVB-T2, DVB-S2, Analog
Цвят Черен
Честота на опресняване 144 Hz