METZ QLED TV 86MQE8000Z, 86"(217 см), QLED, Google TV, 4K/UND, 144Hz
- : In Stock
- Model: 86MQE8000Z
- Weight: 44.90kg
x евро |
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Specifications
| HDR | HDR10, HDR10+, HLG, Dolby Vision |
| VESA | 600 x 400 |
| Вид телевизор. | Smart TV |
| Визуален ъгъл | 178/178 |
| Гаранция | 60 месеца |
| Говорители | 2 x 15+20 W |
| Диагонал дисплей (cm) | 217 cm |
| Диагонал дисплей (inch) | 86" |
| Енергиен клас | Class G |
| Интефейс | Bluetooth, USB, HDMI, S/PDIF, LAN (RJ 45) |
| Качество на изображението. | 4K |
| ОС | Google TV |
| Размери | 192.5 x 39.9 x 116.0 cm |
| Резолюция. | 3840 x 2160 |
| Съдържание пакет. | Дистанционно |
| Технология Екран | QLED |
| Тунер | DVB-C, DVB-T, DVB-S, DVB-T2, DVB-S2, Analog |
| Цвят | Черен |
| Честота на опресняване | 144 Hz |