METZ QLED TV 55MQE8000Z, 55"(139 см), UHD Google TV, Dolby Vision, Dolby Audio
- : In Stock
- Model: 55MQE8000Z
- Weight: 14.70kg
x евро |
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Specifications
| HDR | HDR10, HDR10+, HLG, Dolby Vision |
| VESA | 200 x 200 |
| Вид телевизор. | Smart TV |
| Визуален ъгъл | 178/178 |
| Гаранция | 60 месеца |
| Говорители | 2 x 15W + 20W (Sub) |
| Диагонал дисплей (cm) | 139 cm |
| Диагонал дисплей (inch) | 55" |
| Енергиен клас | Клас F |
| Интефейс | WiFi, Bluetooth, USB, HDMI, S/PDIF, Cl+-Modul |
| Качество на изображението. | 4K |
| ОС | Google TV |
| Размери | 123.3 x 76.2 x 26.1 cm |
| Резолюция. | 3840 x 2160 |
| Съдържание пакет. | Дистанционно |
| Технология Екран | QLED |
| Тунер | DVB-C, DVB-T2, DVB-S2 |
| Цвят | Черен |
| Честота на опресняване | 144 Hz |