METZ QLED TV 50MQE7600Z, 50"(126 см), QLED, Google TV, 4K/UND, 60Hz
- : In Stock
- Model: 50MQE7600Z
- Weight: 8.50kg
x евро |
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Specifications
| HDR | HDR10, HDR10+, HLG, Dolby Vision |
| VESA | 200 x 200 |
| Вид телевизор. | Smart TV |
| Визуален ъгъл | 178/178 |
| Гаранция | 60 месеца |
| Говорители | 2 x 10W |
| Диагонал дисплей (cm) | 126 cm |
| Диагонал дисплей (inch) | 50" |