Evercool Вентилатор fan 17x17x08 5V ball bearing 11000rpm - EC1708M05CA
- : In Stock
- Model: EC1708M05CA
5.16€ (10.10 лв.)
Ex Tax: 5.16€ (10.10 лв.)
From Same Category
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1 РАЗМЕР(мм) ..
3.71€ (7.25 лв.)
Ex Tax:3.71€ (7.25 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1-WH РАЗМЕР(мм) ..
4.00€ (7.83 лв.)
Ex Tax:4.00€ (7.83 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDF1202512SELN РАЗМЕР(мм) ..
3.71€ (7.25 лв.)
Ex Tax:3.71€ (7.25 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-BK РАЗМЕР(мм) ..
7.40€ (14.47 лв.)
Ex Tax:7.40€ (14.47 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-WH РАЗМЕР(мм) ..
7.40€ (14.47 лв.)
Ex Tax:7.40€ (14.47 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛEvercool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯSCB-CD2 ТИП ..
4.95€ (9.68 лв.)
Ex Tax:4.95€ (9.68 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛEvercool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯHDB-2535C ТИП ..
3.44€ (6.73 лв.)
Ex Tax:3.44€ (6.73 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛEvercool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯEC3007M05SA РАЗМЕР(мм) ..
7.15€ (13.98 лв.)
Ex Tax:7.15€ (13.98 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛEvercool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯEC12025HH12BA РАЗМЕР(мм) ..
6.86€ (13.42 лв.)
Ex Tax:6.86€ (13.42 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛEvercool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯEC12025A2HBL РАЗМЕР(мм) ..
9.59€ (18.75 лв.)
Ex Tax:9.59€ (18.75 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Evercool |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | EC1708M05CA |
| РАЗМЕР(мм) | 17 x 17 x 8 mm |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 11000 RPM |
| ВОЛТАЖ | 5 V DC |
| ТИП ЛАГЕРУВАНЕ | Ball Bearing |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 0.6 CFM |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.08 A |
| МОЩНОСТ (W) | 0.4 W |
| НИВО НА ШУМ | <15 dBA |
| КОНЕКТОР | 3 pin |
| ЖИВОТ В ЧАСОВЕ | 40000 |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
3.5"->5.25" HDB-2535C" title="Evercool Адаптер SSD/HDD bracket 2.5"->3.5"->5.25" HDB-2535C" class="img-responsive img-first lazyload"/>