Noctua Вентилатор Fan 200x200x30mm NF-A20 PWM chromax.black.swap
- : In Stock
- Model: NF-A20-PWM-CH.BK.S
34.98€ (68.41 лв.)
Ex Tax: 34.98€ (68.41 лв.)
From Same Category
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1 РАЗМЕР(мм) ..
3.68€ (7.20 лв.)
Ex Tax:3.68€ (7.20 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1-WH РАЗМЕР(мм) ..
3.98€ (7.78 лв.)
Ex Tax:3.98€ (7.78 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDF1202512SELN РАЗМЕР(мм) ..
3.68€ (7.20 лв.)
Ex Tax:3.68€ (7.20 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-BK РАЗМЕР(мм) ..
7.36€ (14.40 лв.)
Ex Tax:7.36€ (14.40 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-WH РАЗМЕР(мм) ..
7.36€ (14.40 лв.)
Ex Tax:7.36€ (14.40 лв.)
From Same Brand
..
153.72€ (300.65 лв.)
Ex Tax:153.72€ (300.65 лв.)
..
28.98€ (56.68 лв.)
Ex Tax:28.98€ (56.68 лв.)
..
29.31€ (57.32 лв.)
Ex Tax:29.31€ (57.32 лв.)
..
36.54€ (71.47 лв.)
Ex Tax:36.54€ (71.47 лв.)
..
36.31€ (71.02 лв.)
Ex Tax:36.31€ (71.02 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Noctua |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | NF-A20-PWM-CH.BK.S |
| РАЗМЕР(мм) | 200 x 200 x 30 mm |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 350-800 RPM |
| ВОЛТАЖ | 12 V DC |
| ТИП ЛАГЕРУВАНЕ | SSO2 Bearing |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 146.9 m3/h |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.08 A |
| МОЩНОСТ (W) | 0.96 W |
| НИВО НА ШУМ | 18.1 dBA |
| КОНЕКТОР | 4 pin PWM |
| ЖИВОТ В ЧАСОВЕ | 150000 |
| ДРУГИ | 8x NA-AVP6 chromax.black anti-vibration pads 4x NA-AVP6 chromax.blue anti-vibration pads 4x NA-AVP6 chromax.green anti-vibration pads 4x NA-AVP6 chromax.red anti-vibration pads 4x NA-AVP6 chromax.white anti-vibration pads 4x NA-AVP6 chromax.yellow anti-vibration pads 4x fan screws |
| ГАРАНЦИЯ | 72 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 9010018100457 |