Out Of Stock
AeroCool вентилатор Fan 120 mm - Astro 12 - Addressable RGB - ACF3-AT10217.01
- : Out Of Stock
- Model: ACF3-AT10217.01
8.78€ (17.17 лв.)
Ex Tax: 8.78€ (17.17 лв.)
From Same Category
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1 РАЗМЕР(мм) ..
3.71€ (7.25 лв.)
Ex Tax:3.71€ (7.25 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1-WH РАЗМЕР(мм) ..
4.00€ (7.83 лв.)
Ex Tax:4.00€ (7.83 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDF1202512SELN РАЗМЕР(мм) ..
3.71€ (7.25 лв.)
Ex Tax:3.71€ (7.25 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-BK РАЗМЕР(мм) ..
7.40€ (14.47 лв.)
Ex Tax:7.40€ (14.47 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-WH РАЗМЕР(мм) ..
7.40€ (14.47 лв.)
Ex Tax:7.40€ (14.47 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACF3-FC00110.11 РАЗМЕР(мм) ..
2.96€ (5.80 лв.)
Ex Tax:2.96€ (5.80 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACF3-NA10117.11 РАЗМЕР(мм) ..
4.45€ (8.70 лв.)
Ex Tax:4.45€ (8.70 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACF3-DU10217.11 РАЗМЕР(мм) ..
7.80€ (15.25 лв.)
Ex Tax:7.80€ (15.25 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACF3-FS10117.11 РАЗМЕР(мм) ..
4.34€ (8.49 лв.)
Ex Tax:4.34€ (8.49 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACF3-FS11117.11 РАЗМЕР(мм) ..
5.43€ (10.61 лв.)
Ex Tax:5.43€ (10.61 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | AeroCool |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | ACF3-AT10217.01 |
| РАЗМЕР(мм) | 120 x 120 x 25 mm |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 1000 RPM |
| ВОЛТАЖ | 12 V DC |
| ТИП ЛАГЕРУВАНЕ | Hydraulic Bearing |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 42.10 CFM |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.61 A |
| МОЩНОСТ (W) | 7.32 W |
| НИВО НА ШУМ | 17.5 dBA |
| КОНЕКТОР | 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G) 3 pin ADD-RGB 5V VDG (GigaByte) 4 pin PWM |
| ЖИВОТ В ЧАСОВЕ | 60000 |
| RGB | Да Addressable RGB LED |
| ОСВЕТЯВАНЕ | RGB |
| ДРУГИ | Access 16.8 million colors using compatible Addressable RGB motherboards Omni RGB LED Lighting design adds extra flair to your rig Curved fan blades for maximum cooling performance Anti-vibration pads absorb and dampen vibrations caused by fan rotation 18 LEDs ensure complete evenness and uniformity in color and brightness |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4710562750157 |