Out Of Stock
AeroCool вентилатор Fan 120 mm - Cosmo 12 - Fixed RGB - ACF3-NA10117.11
- : Out Of Stock
- Model: ACF3-NA10117.11
4.45€ (8.70 лв.)
Ex Tax: 4.45€ (8.70 лв.)
From Same Category
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1 РАЗМЕР(мм) ..
3.71€ (7.25 лв.)
Ex Tax:3.71€ (7.25 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1-WH РАЗМЕР(мм) ..
4.00€ (7.83 лв.)
Ex Tax:4.00€ (7.83 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDF1202512SELN РАЗМЕР(мм) ..
3.71€ (7.25 лв.)
Ex Tax:3.71€ (7.25 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-BK РАЗМЕР(мм) ..
7.40€ (14.47 лв.)
Ex Tax:7.40€ (14.47 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-WH РАЗМЕР(мм) ..
7.40€ (14.47 лв.)
Ex Tax:7.40€ (14.47 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACF3-FC00110.11 РАЗМЕР(мм) ..
2.96€ (5.80 лв.)
Ex Tax:2.96€ (5.80 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACF3-AT10217.01 РАЗМЕР(мм) ..
8.78€ (17.17 лв.)
Ex Tax:8.78€ (17.17 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACF3-DU10217.11 РАЗМЕР(мм) ..
7.80€ (15.25 лв.)
Ex Tax:7.80€ (15.25 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACF3-FS10117.11 РАЗМЕР(мм) ..
4.34€ (8.49 лв.)
Ex Tax:4.34€ (8.49 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACF3-FS11117.11 РАЗМЕР(мм) ..
5.43€ (10.61 лв.)
Ex Tax:5.43€ (10.61 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | AeroCool |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | ACF3-NA10117.11 |
| РАЗМЕР(мм) | 120 x 120 x 25 mm |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 1000 RPM |
| ВОЛТАЖ | 12 V DC |
| ТИП ЛАГЕРУВАНЕ | Sleeve Bearing |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 26.20 CFM |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.31 A |
| МОЩНОСТ (W) | 3.72 W |
| НИВО НА ШУМ | 23.9 dBA |
| КОНЕКТОР | Molex (4 pin) |
| ЖИВОТ В ЧАСОВЕ | 40000 |
| RGB | Да |
| ОСВЕТЯВАНЕ | Fixed RGB |
| ДРУГИ | Fixed RGB LED Lighting adds extra flair to your rig 18 LEDs create a full and vibrant lighting effect Curved fan blades for maximum cooling performance |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4718009158597 |