Noctua Вентилатор Fan 40x40x10mm - NF-A4x10-PWM
- : In Stock
- Model: NF-A4x10-PWM
14.57€ (28.49 лв.)
Ex Tax: 14.57€ (28.49 лв.)
From Same Category
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1 РАЗМЕР(мм) ..
3.68€ (7.20 лв.)
Ex Tax:3.68€ (7.20 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1-WH РАЗМЕР(мм) ..
3.98€ (7.78 лв.)
Ex Tax:3.98€ (7.78 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDF1202512SELN РАЗМЕР(мм) ..
3.68€ (7.20 лв.)
Ex Tax:3.68€ (7.20 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-BK РАЗМЕР(мм) ..
7.36€ (14.40 лв.)
Ex Tax:7.36€ (14.40 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-WH РАЗМЕР(мм) ..
7.36€ (14.40 лв.)
Ex Tax:7.36€ (14.40 лв.)
From Same Brand
..
153.72€ (300.65 лв.)
Ex Tax:153.72€ (300.65 лв.)
..
28.98€ (56.68 лв.)
Ex Tax:28.98€ (56.68 лв.)
..
29.31€ (57.32 лв.)
Ex Tax:29.31€ (57.32 лв.)
..
36.54€ (71.47 лв.)
Ex Tax:36.54€ (71.47 лв.)
..
36.31€ (71.02 лв.)
Ex Tax:36.31€ (71.02 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Noctua |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | NF-A4x10-PWM |
| РАЗМЕР(мм) | 40 x 40 x 10 mm |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 1000-5000 RPM |
| ВОЛТАЖ | 12 V DC |
| ТИП ЛАГЕРУВАНЕ | SSO2 Bearing |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 8.9 m3/h |
| ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ | 1.95 mmH2O |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.04 A |
| МОЩНОСТ (W) | 0.48 W |
| НИВО НА ШУМ | 19.6 dBA |
| КОНЕКТОР | 4 pin PWM |
| ЖИВОТ В ЧАСОВЕ | 150000 |
| ДРУГИ | 30cm Extension Cable NA-AV3 anti-vibration mounts OmniJoin Adaptor Set 4-pin y-cable Low-Noise Adaptor (L.N.A.) 4 Fan Screws |
| ГАРАНЦИЯ | 72 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 9010018100440 |