be quiet! комплект вентилатори Fan Pack 3-in-1 3 x 120mm - LIGHT WINGS 120mm PWM high-speed Triple-Pack
- : In Stock
- Model: BL077
67.03€ (131.10 лв.)
Ex Tax: 67.03€ (131.10 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
From Same Category
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1 РАЗМЕР(мм) ..
3.71€ (7.25 лв.)
Ex Tax:3.71€ (7.25 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1-WH РАЗМЕР(мм) ..
4.00€ (7.83 лв.)
Ex Tax:4.00€ (7.83 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDF1202512SELN РАЗМЕР(мм) ..
3.71€ (7.25 лв.)
Ex Tax:3.71€ (7.25 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-BK РАЗМЕР(мм) ..
7.40€ (14.47 лв.)
Ex Tax:7.40€ (14.47 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-WH РАЗМЕР(мм) ..
7.40€ (14.47 лв.)
Ex Tax:7.40€ (14.47 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛbe quiet! КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯBL123 РАЗМЕР(мм) ..
20.41€ (39.91 лв.)
Ex Tax:20.41€ (39.91 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛbe quiet! КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯBL132 РАЗМЕР(мм) ..
19.53€ (38.19 лв.)
Ex Tax:19.53€ (38.19 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛbe quiet! КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯBL133 РАЗМЕР(мм) ..
19.53€ (38.19 лв.)
Ex Tax:19.53€ (38.19 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛbe quiet! КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯBL072 РАЗМЕР(мм) ..
27.63€ (54.05 лв.)
Ex Tax:27.63€ (54.05 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛbe quiet! КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯBL105 РАЗМЕР(мм) ..
12.53€ (24.50 лв.)
Ex Tax:12.53€ (24.50 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | be quiet! |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | BL077 |
| РАЗМЕР(мм) | 120 x 120 x 25 mm x 3 pcs |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 200-2500 RPM |
| ВОЛТАЖ | 12 V DC |
| ТИП ЛАГЕРУВАНЕ | Rifle Bearing |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 52.3 CFM |
| ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ | 2.6 mmH2O |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.12 A |
| МОЩНОСТ (W) | 5.4 W |
| НИВО НА ШУМ | 31 dBA |
| КОНЕКТОР | 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G) 4 pin PWM |
| ЖИВОТ В ЧАСОВЕ | 60000 |
| RGB | Addressable RGB LED Да |
| ДРУГИ | Amazing ARGB colors and effects for an individual look with 18 LEDs Additional illumination on the rear ARGB Hub allows synchronization of up to 6 ARGB components Remarkable performance-to-noise ratio with 31dB(A) at 2,500rpm |
| ГАРАНЦИЯ | 36 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4260052188811 |