Out Of Stock
Raijintek светещ вентилатор Fan 120mm - AGERAS 12 ARGB-1
- : Out Of Stock
- Model: 0R40B00256
6.45€ (12.62 лв.)
Ex Tax: 6.45€ (12.62 лв.)
From Same Category
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1 РАЗМЕР(мм) ..
3.71€ (7.25 лв.)
Ex Tax:3.71€ (7.25 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1-WH РАЗМЕР(мм) ..
4.00€ (7.83 лв.)
Ex Tax:4.00€ (7.83 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDF1202512SELN РАЗМЕР(мм) ..
3.71€ (7.25 лв.)
Ex Tax:3.71€ (7.25 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-BK РАЗМЕР(мм) ..
7.40€ (14.47 лв.)
Ex Tax:7.40€ (14.47 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-WH РАЗМЕР(мм) ..
7.40€ (14.47 лв.)
Ex Tax:7.40€ (14.47 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛRaijintek КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ0R10B00230 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
85.85€ (167.91 лв.)
Ex Tax:85.85€ (167.91 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛRaijintek КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ0R10B00231 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
85.85€ (167.91 лв.)
Ex Tax:85.85€ (167.91 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛRaijintek КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ0R10B00228 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
103.61€ (202.65 лв.)
Ex Tax:103.61€ (202.65 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛRaijintek КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ0R10B00229 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
103.61€ (202.65 лв.)
Ex Tax:103.61€ (202.65 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛRaijintek КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ0R10B00105 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
78.12€ (152.80 лв.)
Ex Tax:78.12€ (152.80 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Raijintek |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | 0R40B00256 |
| РАЗМЕР(мм) | 120 x 120 x 25 mm |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 800-2200 RPM |
| ВОЛТАЖ | 12 V DC |
| ТИП ЛАГЕРУВАНЕ | Hydraulic Bearing |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 67.38 CFM |
| ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ | 2.57 mmH2O |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.17 A |
| МОЩНОСТ (W) | 2.1 W |
| НИВО НА ШУМ | 33 dBA |
| КОНЕКТОР | 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G) 4 pin PWM |
| ЖИВОТ В ЧАСОВЕ | 40000 |
| RGB | Addressable RGB LED Да |
| ДРУГИ | 5V ADD LED brings visible color & brightness uniformity from all direction Anti-vibration rubber pads on all corners to minimize movement and noise Spiral five fan blade design to provide high-volume air flow Individually controlled ADD LED lighting Quiet performance, less turbulences and reliable operation |
| ГАРАНЦИЯ | 36 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4715109923995 |