Out Of Stock
Montech вентилатор RX120 PWM, REVERSE Fan, 120mm, ARGB, Black
- : Out Of Stock
- Model: MONTECH-RX120-PWM-BK
8.88€ (17.37 лв.)
Ex Tax: 8.88€ (17.37 лв.)
From Same Category
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1 РАЗМЕР(мм) ..
3.71€ (7.25 лв.)
Ex Tax:3.71€ (7.25 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1-WH РАЗМЕР(мм) ..
4.00€ (7.83 лв.)
Ex Tax:4.00€ (7.83 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDF1202512SELN РАЗМЕР(мм) ..
3.71€ (7.25 лв.)
Ex Tax:3.71€ (7.25 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-BK РАЗМЕР(мм) ..
7.40€ (14.47 лв.)
Ex Tax:7.40€ (14.47 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-WH РАЗМЕР(мм) ..
7.40€ (14.47 лв.)
Ex Tax:7.40€ (14.47 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛMontech КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMONTECH-AX120-PWM-BK РАЗМЕР(мм) ..
8.88€ (17.37 лв.)
Ex Tax:8.88€ (17.37 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMontech КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMONTECH-AX120-PWM-WH РАЗМЕР(мм) ..
8.88€ (17.37 лв.)
Ex Tax:8.88€ (17.37 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMontech КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMONTECH-AX140-PWM-BK РАЗМЕР(мм) ..
13.33€ (26.06 лв.)
Ex Tax:13.33€ (26.06 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMontech КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMONTECH-AX140-PWM-WH РАЗМЕР(мм) ..
13.33€ (26.06 лв.)
Ex Tax:13.33€ (26.06 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMontech КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMONTECH-RX120-PWM-WH РАЗМЕР(мм) ..
8.88€ (17.37 лв.)
Ex Tax:8.88€ (17.37 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Montech |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | MONTECH-RX120-PWM-BK |
| РАЗМЕР(мм) | 120 x 120 x 25 mm |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 800-1600 RPM |
| ВОЛТАЖ | 12 V DC |
| REVERSE BLADE | Да |
| ТИП ЛАГЕРУВАНЕ | Rifle Bearing |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 59.00 CFM |
| ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ | 1.80 mmH2O |
| НИВО НА ШУМ | 27 dBA |
| КОНЕКТОР | 3 pin ADD-RGB 5V 4 pin PWM |
| ЖИВОТ В ЧАСОВЕ | 80000 |
| RGB | Addressable RGB LED |
| ОСВЕТЯВАНЕ | RGB |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДРУГИ | Cable length 50cm |
| ГАРАНЦИЯ | 36 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4710562744156 |