Geometric Future Комплект вентилатори Fan Pack 3-in-1 - Squama 2503B Black
- : In Stock
- Model: 1F2503B312000
43.18€ (84.46 лв.)
Ex Tax: 43.18€ (84.46 лв.)
From Same Category
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1 РАЗМЕР(мм) ..
3.68€ (7.20 лв.)
Ex Tax:3.68€ (7.20 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1-WH РАЗМЕР(мм) ..
3.98€ (7.78 лв.)
Ex Tax:3.98€ (7.78 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDF1202512SELN РАЗМЕР(мм) ..
3.68€ (7.20 лв.)
Ex Tax:3.68€ (7.20 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-BK РАЗМЕР(мм) ..
7.36€ (14.40 лв.)
Ex Tax:7.36€ (14.40 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-WH РАЗМЕР(мм) ..
7.36€ (14.40 лв.)
Ex Tax:7.36€ (14.40 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛGeometric Future КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGEO-2503B-14 РАЗМЕР(мм) ..
17.57€ (34.36 лв.)
Ex Tax:17.57€ (34.36 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGeometric Future КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ1F2503R112001 РАЗМЕР(мм) ..
15.22€ (29.77 лв.)
Ex Tax:15.22€ (29.77 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGeometric Future КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ1F2503R112011 РАЗМЕР(мм) ..
15.22€ (29.77 лв.)
Ex Tax:15.22€ (29.77 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGeometric Future КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGEO-2503W-14 РАЗМЕР(мм) ..
17.57€ (34.36 лв.)
Ex Tax:17.57€ (34.36 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGeometric Future КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ1C253B0363000 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
146.25€ (286.04 лв.)
Ex Tax:146.25€ (286.04 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Geometric Future |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | 1F2503B312000 |
| РАЗМЕР(мм) | 120 x 120 x 25 mm x 3 pcs |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 0-2000 RPM |
| ВОЛТАЖ | 12 V DC |
| ТИП ЛАГЕРУВАНЕ | Hydro Bearing |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 69.11 CFM |
| ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ | 2.92 mmH2O |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.16 A |
| МОЩНОСТ (W) | 1.92 W |
| НИВО НА ШУМ | 29 dBA |
| КОНЕКТОР | 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G) 4 pin PWM |
| RGB | Addressable RGB LED Да |
| ОСВЕТЯВАНЕ | Individually addressable RGB LEDs |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДРУГИ | High-performance quiet fan Elegant and chic fine circle light effect Covered with aerodynamically streamlined dragon scale particles High-performance noise-reducing soft rubber inner frame Compatible with aRGB motherboard light sync Integrated PWM smart control Four-corner shockproof rubber pad Fine-tuned global dynamic balance for fan |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6974433740199 |