Thermalright Вентилатор Fan 120mm - TL-B12
- : In Stock
- Model: TL-B12
9.99€ (19.53 лв.)
Ex Tax: 9.99€ (19.53 лв.)
From Same Category
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1 РАЗМЕР(мм) ..
3.68€ (7.20 лв.)
Ex Tax:3.68€ (7.20 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1-WH РАЗМЕР(мм) ..
3.98€ (7.78 лв.)
Ex Tax:3.98€ (7.78 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDF1202512SELN РАЗМЕР(мм) ..
3.68€ (7.20 лв.)
Ex Tax:3.68€ (7.20 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-BK РАЗМЕР(мм) ..
7.36€ (14.40 лв.)
Ex Tax:7.36€ (14.40 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-WH РАЗМЕР(мм) ..
7.36€ (14.40 лв.)
Ex Tax:7.36€ (14.40 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛThermalright КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯASF-AM5-BLACK-V2 ТИП ..
13.93€ (27.25 лв.)
Ex Tax:13.93€ (27.25 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛThermalright КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯLGA17XX-BCF-BLACK-V2 ТИП ..
11.14€ (21.78 лв.)
Ex Tax:11.14€ (21.78 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛThermalright КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯTL-C12C-S РАЗМЕР(мм) ..
6.06€ (11.86 лв.)
Ex Tax:6.06€ (11.86 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛThermalright КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯTL-C12CW-S РАЗМЕР(мм) ..
6.06€ (11.86 лв.)
Ex Tax:6.06€ (11.86 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛThermalright КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯTL-M12-S РАЗМЕР(мм) ..
11.89€ (23.26 лв.)
Ex Tax:11.89€ (23.26 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Thermalright |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | TL-B12 |
| РАЗМЕР(мм) | 120 x 120 x 25.6 mm |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 500-2150 RPM |
| ВОЛТАЖ | 12 V DC |
| ТИП ЛАГЕРУВАНЕ | S-FDB Bearing |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 69 CFM |
| ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ | 2.87 mmH2O |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.16 A |
| НИВО НА ШУМ | 28.1 dBA |
| КОНЕКТОР | 4 pin PWM |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДРУГИ | Static pressure optimised blades Dual dynamic balancing motor PWM control operation Anti-vibration pads |
| ГАРАНЦИЯ | 72 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 814256003162 |