be quiet! вентилатор Fan 140mm - LIGHT WINGS LX 140mm PWM high-speed
- : In Stock
- Model: BL129
20.41€ (39.91 лв.)
Ex Tax: 20.41€ (39.91 лв.)
From Same Category
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1 РАЗМЕР(мм) ..
3.68€ (7.20 лв.)
Ex Tax:3.68€ (7.20 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1-WH РАЗМЕР(мм) ..
3.98€ (7.78 лв.)
Ex Tax:3.98€ (7.78 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDF1202512SELN РАЗМЕР(мм) ..
3.68€ (7.20 лв.)
Ex Tax:3.68€ (7.20 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-BK РАЗМЕР(мм) ..
7.36€ (14.40 лв.)
Ex Tax:7.36€ (14.40 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-WH РАЗМЕР(мм) ..
7.36€ (14.40 лв.)
Ex Tax:7.36€ (14.40 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛbe quiet! КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯBL123 РАЗМЕР(мм) ..
20.41€ (39.91 лв.)
Ex Tax:20.41€ (39.91 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛbe quiet! КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯBL132 РАЗМЕР(мм) ..
19.53€ (38.19 лв.)
Ex Tax:19.53€ (38.19 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛbe quiet! КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯBL133 РАЗМЕР(мм) ..
19.53€ (38.19 лв.)
Ex Tax:19.53€ (38.19 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛbe quiet! КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯBL072 РАЗМЕР(мм) ..
27.63€ (54.05 лв.)
Ex Tax:27.63€ (54.05 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛbe quiet! КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯBL105 РАЗМЕР(мм) ..
12.53€ (24.50 лв.)
Ex Tax:12.53€ (24.50 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | be quiet! |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | BL129 |
| РАЗМЕР(мм) | 140 x 140 x 25 mm |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 200-1800 RPM |
| ВОЛТАЖ | 12 V DC |
| ТИП ЛАГЕРУВАНЕ | Rifle Bearing |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 75.3 CFM |
| ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ | 2.45 mmH2O |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.18 A |
| МОЩНОСТ (W) | 5.4 W |
| НИВО НА ШУМ | 30.5 dBA |
| КОНЕКТОР | 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G) 4 pin PWM |
| ЖИВОТ В ЧАСОВЕ | 60000 |
| RGB | Addressable RGB LED Да |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДРУГИ | Illuminated hub and frosted fan blades for unmistakable lighting effects that visually upgrade every PC system Multiple colors and modes for an individual look thanks to 16 LEDs 9 optimized fan blades with perfect angle for extraordinary air pressure Innovative closed loop motor keeps the rpm no matter the resistance ARGB connection cable with daisy chain option |
| ГАРАНЦИЯ | 36 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4260052191675 |