Noctua Вентилатор Fan 140mm 5V, PWM, USB - NF-A14 5V PWM
- : In Stock
- Model: NF-A14-5V-PWM
26.23€ (51.30 лв.)
Ex Tax: 26.23€ (51.30 лв.)
From Same Category
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1 РАЗМЕР(мм) ..
3.68€ (7.20 лв.)
Ex Tax:3.68€ (7.20 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1-WH РАЗМЕР(мм) ..
3.98€ (7.78 лв.)
Ex Tax:3.98€ (7.78 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDF1202512SELN РАЗМЕР(мм) ..
3.68€ (7.20 лв.)
Ex Tax:3.68€ (7.20 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-BK РАЗМЕР(мм) ..
7.36€ (14.40 лв.)
Ex Tax:7.36€ (14.40 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-WH РАЗМЕР(мм) ..
7.36€ (14.40 лв.)
Ex Tax:7.36€ (14.40 лв.)
From Same Brand
..
153.72€ (300.65 лв.)
Ex Tax:153.72€ (300.65 лв.)
..
28.98€ (56.68 лв.)
Ex Tax:28.98€ (56.68 лв.)
..
29.31€ (57.32 лв.)
Ex Tax:29.31€ (57.32 лв.)
..
36.54€ (71.47 лв.)
Ex Tax:36.54€ (71.47 лв.)
..
36.31€ (71.02 лв.)
Ex Tax:36.31€ (71.02 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Noctua |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | NF-A14-5V-PWM |
| РАЗМЕР(мм) | 140 x 140 x 25 mm |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 300-1500 RPM |
| ВОЛТАЖ | 5 V DC |
| ТИП ЛАГЕРУВАНЕ | SSO2 Bearing |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 140.2 m3/h |
| ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ | 2.08 mmH2O |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.26 A |
| МОЩНОСТ (W) | 1.3 W |
| НИВО НА ШУМ | 24.6 dBA |
| КОНЕКТОР | 4 pin PWM USB |
| ЖИВОТ В ЧАСОВЕ | 150000 |
| ДРУГИ | Scope of delivery: 30cm extension cable NA-AV1 anti-vibration mounts USB power adaptor cable OmniJoin adaptor set Fan screws |
| ГАРАНЦИЯ | 72 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 9010018100235 |