Hama “Classic S60” Document Shredder, Shredder with Security Level P2 T2 E2
- : In Stock
- Model: HAMA-50580
17.39€ (34.01 лв.)
Ex Tax: 17.39€ (34.01 лв.)
Specifications
| Вид разрез | Ленти |
| Гаранция | 24 месеца |
| Капацитет на рязане (листи) | 6 |
| Ниво на сигурност | P2, T2, E2 |
| Предназначен за | Хартия, Пластмасова карта, Карта с чип |
| Размер на рязане | 6 mm |
| Размери | 30 x 12 x 7 cm |
| Скорост на рязане | 3.8 m/min |
| Тип задвижване | Автоматичен |
| Тип продукт | Унищожител на документи |
| Цвят | Черен |
| Ширина на отвора | 220 mm |
From Same Category
..
146.88€ (287.27 лв.)
Ex Tax:146.88€ (287.27 лв.)
..
57.99€ (113.41 лв.)
Ex Tax:57.99€ (113.41 лв.)
..
57.99€ (113.41 лв.)
Ex Tax:57.99€ (113.41 лв.)
..
93.42€ (182.71 лв.)
Ex Tax:93.42€ (182.71 лв.)
..
185.54€ (362.87 лв.)
Ex Tax:185.54€ (362.87 лв.)
From Same Brand
..
23.45€ (45.86 лв.)
Ex Tax:23.45€ (45.86 лв.)
..
5.58€ (10.92 лв.)
Ex Tax:5.58€ (10.92 лв.)
..
11.11€ (21.74 лв.)
Ex Tax:11.11€ (21.74 лв.)
..
33.60€ (65.72 лв.)
Ex Tax:33.60€ (65.72 лв.)
..
6.94€ (13.58 лв.)
Ex Tax:6.94€ (13.58 лв.)