Hama “Prime M80” Document Shredder, Shredder with Security Level P5 T5 E4
- : In Stock
- Model: HAMA-50589
93.42€ (182.71 лв.)
Ex Tax: 93.42€ (182.71 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Specifications
| Вид разрез | Ленти |
| Гаранция | 24 месеца |
| Капацитет на рязане (листи) | 8, 9 |
| Ниво на сигурност | P5, E4, T5 |
| Обем на коша | 20 l |
| Предназначен за | Хартия, Пластмасова карта |
| Размер на рязане | 12 mm |
| Размери | 32.5 x [20.8] x 42 cm |
| Скорост на рязане | 2 m/min |
| Тип задвижване | Автоматичен |
| Тип продукт | Унищожител на документи |
| Цвят | Черен |
| Ширина на отвора | 220 mm |
From Same Category
..
17.39€ (34.01 лв.)
Ex Tax:17.39€ (34.01 лв.)
..
146.88€ (287.27 лв.)
Ex Tax:146.88€ (287.27 лв.)
..
57.99€ (113.41 лв.)
Ex Tax:57.99€ (113.41 лв.)
..
57.99€ (113.41 лв.)
Ex Tax:57.99€ (113.41 лв.)
..
185.54€ (362.87 лв.)
Ex Tax:185.54€ (362.87 лв.)
From Same Brand
..
23.45€ (45.86 лв.)
Ex Tax:23.45€ (45.86 лв.)
..
5.58€ (10.92 лв.)
Ex Tax:5.58€ (10.92 лв.)
..
11.11€ (21.74 лв.)
Ex Tax:11.11€ (21.74 лв.)
..
33.60€ (65.72 лв.)
Ex Tax:33.60€ (65.72 лв.)
..
6.94€ (13.58 лв.)
Ex Tax:6.94€ (13.58 лв.)