Out Of Stock
MCHOSE професионална геймърска мишка A7 V2 Ultra Black - Wireless Gaming Mouse - Dual 8K, Omron Mechanical
- : Out Of Stock
- Model: HW-A7V2-5
56.05€ (109.63 лв.)
Ex Tax: 56.05€ (109.63 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
From Same Category
..
38.25€ (74.82 лв.)
Ex Tax:38.25€ (74.82 лв.)
..
38.25€ (74.82 лв.)
Ex Tax:38.25€ (74.82 лв.)
..
23.91€ (46.77 лв.)
Ex Tax:23.91€ (46.77 лв.)
..
20.53€ (40.14 лв.)
Ex Tax:20.53€ (40.14 лв.)
..
18.18€ (35.56 лв.)
Ex Tax:18.18€ (35.56 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛMCHOSE КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯHW-A7V2-6 СВЪРЗВАНЕ ..
56.05€ (109.63 лв.)
Ex Tax:56.05€ (109.63 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMCHOSE КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMC-G3V2-5 СВЪРЗВАНЕ ..
27.55€ (53.89 лв.)
Ex Tax:27.55€ (53.89 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMCHOSE КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMC-G3V2-4 СВЪРЗВАНЕ ..
27.55€ (53.89 лв.)
Ex Tax:27.55€ (53.89 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMCHOSE КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯHW-K7-13 СВЪРЗВАНЕ ..
75.05€ (146.78 лв.)
Ex Tax:75.05€ (146.78 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMCHOSE КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯHW-L7-4KH СВЪРЗВАНЕ ..
52.16€ (102.01 лв.)
Ex Tax:52.16€ (102.01 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | MCHOSE |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | HW-A7V2-5 |
| СВЪРЗВАНЕ | Bluetooth Безжично USB |
| ТИП | Wireless Геймърска Оптична За лява и дясна ръка |
| СТИЛ НА ЗАХВАТ | Claw Grip Palm Grip Finger Tip Grip |
| МИКРОКОНТРОЛЕР (MCU) | Realtek |
| СЕНЗОР | PAW3950 TI |
| УСКОРЕНИЕ | 50 G |
| СКОРОСТ НА СЛЕДЕНЕ | 750 IPS |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 42000 dpi |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 8000 Hz |
| СУИЧОВЕ | Omron Mechanical Switch |
| БРОЙ БУТОНИ | 6 |
| ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ | 6 Да |
| БАТЕРИЯ, ТИП | Lithuim-ion rechargable |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 180 cm |
| РАЗМЕРИ | 125.84 x 63.24 x 39.78 mm |
| ЦВЯТ | Черна |
| ТЕГЛО | 59 g |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | PAW3950TI Sensor Omron Mechanical Switches TTC Gold Wheel Encoder Tri-mode Connectivity 500 mAh Battery |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6941750502472 |