Ajazz професионална геймърска мишка AJ179 PRO - Wireless Gaming Mouse - 8K, Magnetic Charging Dock, White
- : In Stock
- Model: AJ179-PRO-WH
37.91€ (74.14 лв.)
Ex Tax: 37.91€ (74.14 лв.)
From Same Category
..
38.25€ (74.82 лв.)
Ex Tax:38.25€ (74.82 лв.)
..
38.25€ (74.82 лв.)
Ex Tax:38.25€ (74.82 лв.)
..
23.91€ (46.77 лв.)
Ex Tax:23.91€ (46.77 лв.)
..
20.53€ (40.14 лв.)
Ex Tax:20.53€ (40.14 лв.)
..
18.18€ (35.56 лв.)
Ex Tax:18.18€ (35.56 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛAjazz КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAJ139-V2-MC-BK СВЪРЗВАНЕ ..
25.56€ (49.99 лв.)
Ex Tax:25.56€ (49.99 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAjazz КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAJ139-V2-MC-WH СВЪРЗВАНЕ ..
25.56€ (49.99 лв.)
Ex Tax:25.56€ (49.99 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAjazz КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAJ139P-V3-MC-BK СВЪРЗВАНЕ ..
28.41€ (55.56 лв.)
Ex Tax:28.41€ (55.56 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAjazz КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAJ139P-V3-MC-WH СВЪРЗВАНЕ ..
28.41€ (55.56 лв.)
Ex Tax:28.41€ (55.56 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAjazz КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAJ159-APEX-BK СВЪРЗВАНЕ ..
61.65€ (120.58 лв.)
Ex Tax:61.65€ (120.58 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Ajazz |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | AJ179-PRO-WH |
| СВЪРЗВАНЕ | Bluetooth Безжично USB |
| ТИП | Геймърска Wireless Оптична За лява и дясна ръка |
| СТИЛ НА ЗАХВАТ | Claw Grip Finger Tip Grip Palm Grip |
| МИКРОКОНТРОЛЕР (MCU) | Royuan |
| СЕНЗОР | PAW3395 |
| УСКОРЕНИЕ | 50 G |
| СКОРОСТ НА СЛЕДЕНЕ | 750 IPS |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 26000 dpi |
| LIFT OFF DISTANCE (LoT) | 1 mm |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 8000 Hz |
| СУИЧОВЕ | Huano Green Shell White Dot Transparent Switch |
| БРОЙ БУТОНИ | 6 |
| ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ | 6 Да |
| БАТЕРИЯ, ТИП | Lithuim-ion rechargable |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| РАЗМЕРИ | 118.1 x 63.1 x 37.7 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ТЕГЛО | 58 g |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Magnetic Charging Base Full-Range Ice- Feel Coating 400 mAh Battery capacity |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6976412983368 |