Lamzu професионална геймърска мишка PARO 8K White - Wireless Gaming Mouse
- : In Stock
- Model: LAMZU-PARO-8K-WH
113.05€ (221.11 лв.)
Ex Tax: 113.05€ (221.11 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
From Same Category
..
38.25€ (74.82 лв.)
Ex Tax:38.25€ (74.82 лв.)
..
38.25€ (74.82 лв.)
Ex Tax:38.25€ (74.82 лв.)
..
23.91€ (46.77 лв.)
Ex Tax:23.91€ (46.77 лв.)
..
20.53€ (40.14 лв.)
Ex Tax:20.53€ (40.14 лв.)
..
18.18€ (35.56 лв.)
Ex Tax:18.18€ (35.56 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛLamzu КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯLAMZU-8K-DONGLE-BK ТИП ..
12.89€ (25.22 лв.)
Ex Tax:12.89€ (25.22 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛLamzu КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯLAMZU-8K-DONGLE-WH ТИП ..
12.89€ (25.22 лв.)
Ex Tax:12.89€ (25.22 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛLamzu КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯLAMZU-ENERGON-BLK ПОВЪРХНОСТ ..
22.26€ (43.54 лв.)
Ex Tax:22.26€ (43.54 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛLamzu КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯLAMZU-ENERGON-PRO-BLK ПОВЪРХНОСТ ..
38.82€ (75.92 лв.)
Ex Tax:38.82€ (75.92 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛLamzu КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯLAMZU-JET-75-BK РАЗМЕР ..
193.80€ (379.04 лв.)
Ex Tax:193.80€ (379.04 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Lamzu |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | LAMZU-PARO-8K-WH |
| СВЪРЗВАНЕ | Безжично USB |
| ТИП | Wireless Геймърска Оптична За лява и дясна ръка |
| СТИЛ НА ЗАХВАТ | Palm Grip Claw Grip |
| МИКРОКОНТРОЛЕР (MCU) | NORDIC 52840 |
| СЕНЗОР | PAW3950 |
| УСКОРЕНИЕ | 50 G |
| СКОРОСТ НА СЛЕДЕНЕ | 750 IPS |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 32000 dpi |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 8000 Hz |
| БРОЙ БУТОНИ | 6 |
| ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ | 6 Да |
| БАТЕРИЯ, ТИП | Lithuim-ion rechargable |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 180 cm |
| РАЗМЕРИ | 120 x 65 x 41 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ТЕГЛО | 48 g |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | AURORA Web Software Package include: Paro Wireless Mouse x 1, PTFE feet x 1, USB dongle x 1, 1.8m Type-c para cord x 1, Velvet bag x 1, Mouse grip x 1, Adapter x 1 |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6975637430558 |