ATK професионална геймърска мишка Wireless Gaming Mouse A9 Plus Tri-mode Nearlink - 1K, Black
- : In Stock
- Model: ATK-A9-PLUS-BK
33.15€ (64.84 лв.)
Ex Tax: 33.15€ (64.84 лв.)
From Same Category
..
38.25€ (74.82 лв.)
Ex Tax:38.25€ (74.82 лв.)
..
38.25€ (74.82 лв.)
Ex Tax:38.25€ (74.82 лв.)
..
23.91€ (46.77 лв.)
Ex Tax:23.91€ (46.77 лв.)
..
20.53€ (40.14 лв.)
Ex Tax:20.53€ (40.14 лв.)
..
18.18€ (35.56 лв.)
Ex Tax:18.18€ (35.56 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛATK КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ99G-AIR ПОВЪРХНОСТ ..
11.66€ (22.81 лв.)
Ex Tax:11.66€ (22.81 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛATK КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ99G-CARBON ПОВЪРХНОСТ ..
21.85€ (42.74 лв.)
Ex Tax:21.85€ (42.74 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛATK КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯSKY-MINI ПОВЪРХНОСТ ..
14.09€ (27.56 лв.)
Ex Tax:14.09€ (27.56 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛATK КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZ87-PRO-SIDE-ENGR РАЗМЕР ..
72.38€ (141.56 лв.)
Ex Tax:72.38€ (141.56 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛATK КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯEDGE60-HE-M-TTC РАЗМЕР ..
184.09€ (360.04 лв.)
Ex Tax:184.09€ (360.04 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | ATK |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | ATK-A9-PLUS-BK |
| СВЪРЗВАНЕ | Bluetooth Безжично USB |
| ТИП | Wireless Геймърска Оптична За лява и дясна ръка |
| СТИЛ НА ЗАХВАТ | Palm Grip Finger Tip Grip Claw Grip |
| МИКРОКОНТРОЛЕР (MCU) | BS20 |
| СЕНЗОР | PAW3395 |
| УСКОРЕНИЕ | 50 G |
| СКОРОСТ НА СЛЕДЕНЕ | 650 IPS |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 26000 dpi |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 1000 Hz |
| СУИЧОВЕ | Huano Ice Berry Pink Dot |
| БРОЙ БУТОНИ | 6 |
| ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ | Да |
| БАТЕРИЯ, ТИП | Lithuim-ion rechargable |
| БАТЕРИЯ, ВРЕМЕ НА РАБОТА | Up to 240hrs at 1000Hz |
| РАЗМЕРИ | 125 x 64 x 40 mm |
| ЦВЯТ | Черна |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Ice-feel / anti-sweat coating for grip and comfort Battery Capacity: ~800 mAh built-in rechargeable battery Battery Life: Up to ~240 hours on NearLink wireless mode Quick Charging: Fast Type-C charge (30 min charge yields several hours use) Max Tracking: high IPS and acceleration typical for PAW3395 class sensors |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6976742073692 |