Out Of Stock
Pulsar професионална геймърска мишка Wireless Gaming Mouse Xlite CrazyLight Uyuni White
- : Out Of Stock
- Model: PXLCL102
141.55€ (276.86 лв.)
Ex Tax: 141.55€ (276.86 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
From Same Category
..
38.25€ (74.82 лв.)
Ex Tax:38.25€ (74.82 лв.)
..
38.25€ (74.82 лв.)
Ex Tax:38.25€ (74.82 лв.)
..
23.91€ (46.77 лв.)
Ex Tax:23.91€ (46.77 лв.)
..
20.53€ (40.14 лв.)
Ex Tax:20.53€ (40.14 лв.)
..
18.18€ (35.56 лв.)
Ex Tax:18.18€ (35.56 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛPulsar КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPMB03 ТИП ..
7.50€ (14.67 лв.)
Ex Tax:7.50€ (14.67 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛPulsar КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPAS06LB ТИП ..
18.05€ (35.30 лв.)
Ex Tax:18.05€ (35.30 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛPulsar КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPAS06MB ТИП ..
18.05€ (35.30 лв.)
Ex Tax:18.05€ (35.30 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛPulsar КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPAS07LB ТИП ..
18.05€ (35.30 лв.)
Ex Tax:18.05€ (35.30 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛPulsar КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPAS07MB ТИП ..
18.05€ (35.30 лв.)
Ex Tax:18.05€ (35.30 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Pulsar |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | PXLCL102 |
| СВЪРЗВАНЕ | Безжично USB |
| ТИП | Wireless Геймърска Оптична За лява и дясна ръка |
| СТИЛ НА ЗАХВАТ | Palm Grip |
| МИКРОКОНТРОЛЕР (MCU) | 32bit ARM Processor |
| СЕНЗОР | XS-1 |
| УСКОРЕНИЕ | 50 G |
| СКОРОСТ НА СЛЕДЕНЕ | 750 IPS |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 32000 dpi |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 8000 Hz |
| СУИЧОВЕ | Pulsar Optical Switch |
| БРОЙ БУТОНИ | 6 |
| ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ | 6 Да |
| БАТЕРИЯ, ТИП | Lithuim-ion rechargable |
| РАЗМЕРИ | 115.6 x 63.4 x 40.7 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ТЕГЛО | 41 g |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Incredibly lightweight at just 41g, reducing hand fatigue and improving speed Ergonomic right-handed shape ensures comfortable use and supports various grip styles Optimized for right-handed palm grip, the body design delivers exceptional comfort and precise control during extended gaming sessions Equipped with the XS-1 flagship sensor for pinpoint accuracy and reliable performance Durable 100 million click lifespan with Pulsar Optical Switch for consistent performance TTC Golden Encoder provides smooth and precise scroll wheel action |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 8800304251045 |