Out Of Stock
Pulsar професионална геймърска мишка Wireless Gaming Mouse Xlite v4 eS Size1 Black
- : Out Of Stock
- Model: PXL4ES11
147.25€ (288.00 лв.)
Ex Tax: 147.25€ (288.00 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
From Same Category
..
38.25€ (74.82 лв.)
Ex Tax:38.25€ (74.82 лв.)
..
38.25€ (74.82 лв.)
Ex Tax:38.25€ (74.82 лв.)
..
23.91€ (46.77 лв.)
Ex Tax:23.91€ (46.77 лв.)
..
20.53€ (40.14 лв.)
Ex Tax:20.53€ (40.14 лв.)
..
18.18€ (35.56 лв.)
Ex Tax:18.18€ (35.56 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛPulsar КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPMB03 ТИП ..
7.50€ (14.67 лв.)
Ex Tax:7.50€ (14.67 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛPulsar КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPAS06LB ТИП ..
18.05€ (35.30 лв.)
Ex Tax:18.05€ (35.30 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛPulsar КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPAS06MB ТИП ..
18.05€ (35.30 лв.)
Ex Tax:18.05€ (35.30 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛPulsar КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPAS07LB ТИП ..
18.05€ (35.30 лв.)
Ex Tax:18.05€ (35.30 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛPulsar КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPAS07MB ТИП ..
18.05€ (35.30 лв.)
Ex Tax:18.05€ (35.30 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Pulsar |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | PXL4ES11 |
| СВЪРЗВАНЕ | Безжично USB |
| ТИП | Wireless Геймърска Оптична За лява и дясна ръка |
| СТИЛ НА ЗАХВАТ | Palm Grip |
| МИКРОКОНТРОЛЕР (MCU) | 32bit ARM Processor |
| СЕНЗОР | XS-1 |
| УСКОРЕНИЕ | 50 G |
| СКОРОСТ НА СЛЕДЕНЕ | 750 IPS |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 32000 dpi |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 8000 Hz |
| СУИЧОВЕ | Pulsar Optical Switch |
| БРОЙ БУТОНИ | 6 |
| ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ | 6 Да |
| БАТЕРИЯ, ТИП | Lithuim-ion rechargable |
| РАЗМЕРИ | 115.6 x 63.4 x 40.7 mm |
| ЦВЯТ | Черна |
| ТЕГЛО | 59 g |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | OLED Display on the bottom of the mouse Driverless - Change the settings without the software Super high 8K polling rate Pulsar Blue Encoder Aerospace-grade aluminum alloy wheel Superflex Paracord Cable 500mA battery for 70-100 hours of usage |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 8809773556262 |