Ajazz професионална геймърска мишка AJ139 V2 MC - Wireless Gaming Mouse - 1K, Magnetic Charging Dock, Black
- : In Stock
- Model: AJ139-V2-MC-BK
25.56€ (49.99 лв.)
Ex Tax: 25.56€ (49.99 лв.)
From Same Category
..
38.25€ (74.82 лв.)
Ex Tax:38.25€ (74.82 лв.)
..
38.25€ (74.82 лв.)
Ex Tax:38.25€ (74.82 лв.)
..
23.91€ (46.77 лв.)
Ex Tax:23.91€ (46.77 лв.)
..
20.53€ (40.14 лв.)
Ex Tax:20.53€ (40.14 лв.)
..
18.18€ (35.56 лв.)
Ex Tax:18.18€ (35.56 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛAjazz КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAJ139-V2-MC-WH СВЪРЗВАНЕ ..
25.56€ (49.99 лв.)
Ex Tax:25.56€ (49.99 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAjazz КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAJ139P-V3-MC-BK СВЪРЗВАНЕ ..
28.41€ (55.56 лв.)
Ex Tax:28.41€ (55.56 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAjazz КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAJ139P-V3-MC-WH СВЪРЗВАНЕ ..
28.41€ (55.56 лв.)
Ex Tax:28.41€ (55.56 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAjazz КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAJ159-APEX-BK СВЪРЗВАНЕ ..
61.65€ (120.58 лв.)
Ex Tax:61.65€ (120.58 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAjazz КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAJ159-APEX-WH СВЪРЗВАНЕ ..
61.65€ (120.58 лв.)
Ex Tax:61.65€ (120.58 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Ajazz |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | AJ139-V2-MC-BK |
| СВЪРЗВАНЕ | Bluetooth Безжично USB |
| ТИП | Wireless Геймърска Оптична За лява и дясна ръка |
| СЕНЗОР | Pixart PAW3311 |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 12000 dpi |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 1000 Hz |
| БРОЙ БУТОНИ | 6 |
| ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ | 6 Да |
| БАТЕРИЯ, ТИП | Lithuim-ion rechargable |
| РАЗМЕРИ | 125.3 x 63.3 x 38.1 mm |
| ЦВЯТ | Черна |
| ТЕГЛО | 66 g |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Precision with the PAW3311 Sensor & 12,000 DPI Durable Micro-Switches for High-Speed Clicks Magnetic Charging Base with RGB Lights 3 Modes Connectivity for Versatile Use |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6976412985591 |