Out Of Stock
Genius Мишка Mouse DX-101 Black - USB
- : Out Of Stock
- Model: GENIUS-DX-101
3.21€ (6.29 лв.)
Ex Tax: 3.21€ (6.29 лв.)
From Same Category
..
38.25€ (74.82 лв.)
Ex Tax:38.25€ (74.82 лв.)
..
38.25€ (74.82 лв.)
Ex Tax:38.25€ (74.82 лв.)
..
23.91€ (46.77 лв.)
Ex Tax:23.91€ (46.77 лв.)
..
20.53€ (40.14 лв.)
Ex Tax:20.53€ (40.14 лв.)
..
18.18€ (35.56 лв.)
Ex Tax:18.18€ (35.56 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-ERGO-8200S-BLK СВЪРЗВАНЕ ..
10.13€ (19.82 лв.)
Ex Tax:10.13€ (19.82 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-ERGO-8200S-SLV СВЪРЗВАНЕ ..
10.64€ (20.80 лв.)
Ex Tax:10.64€ (20.80 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-NX-8008S-BLK СВЪРЗВАНЕ ..
7.13€ (13.94 лв.)
Ex Tax:7.13€ (13.94 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-NX-8008S-WH-GR СВЪРЗВАНЕ ..
6.95€ (13.60 лв.)
Ex Tax:6.95€ (13.60 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-ERGO-9000S-BK СВЪРЗВАНЕ ..
11.72€ (22.92 лв.)
Ex Tax:11.72€ (22.92 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Genius |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | GENIUS-DX-101 |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Оптична За лява и дясна ръка |
| СЕНЗОР | Оптичен |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 1200 dpi |
| БРОЙ БУТОНИ | 3 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| РАЗМЕРИ | 64.2 x 110.2 x 37.8 mm |
| ЦВЯТ | Черна |
| ТЕГЛО | 83 g |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Full-size optical mouse Comfort contour design USB connection, Plug & play |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4710268260684 |