Xtrike ME Геймърска мишка Gaming Mouse GM-314 Black - 7200dpi, RGB
- : In Stock
- Model: XTRM-GM-314-BK
3.76€ (7.36 лв.)
Ex Tax: 3.76€ (7.36 лв.)
From Same Category
..
38.25€ (74.82 лв.)
Ex Tax:38.25€ (74.82 лв.)
..
38.25€ (74.82 лв.)
Ex Tax:38.25€ (74.82 лв.)
..
23.91€ (46.77 лв.)
Ex Tax:23.91€ (46.77 лв.)
..
20.53€ (40.14 лв.)
Ex Tax:20.53€ (40.14 лв.)
..
18.18€ (35.56 лв.)
Ex Tax:18.18€ (35.56 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛXtrike Me КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯXTRM-GK-985P-EN РАЗМЕР ..
12.51€ (24.46 лв.)
Ex Tax:12.51€ (24.46 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛXtrike Me КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯXTRM-GW-613-BK СВЪРЗВАНЕ ..
7.97€ (15.59 лв.)
Ex Tax:7.97€ (15.59 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛXtrike Me КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯXTRM-GW-113 СВЪРЗВАНЕ ..
3.03€ (5.93 лв.)
Ex Tax:3.03€ (5.93 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛXtrike Me КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯXTRM-GW-114 СВЪРЗВАНЕ ..
3.24€ (6.33 лв.)
Ex Tax:3.24€ (6.33 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛXtrike Me КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯXTRM-GK-995W-BK РАЗМЕР ..
17.94€ (35.09 лв.)
Ex Tax:17.94€ (35.09 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Xtrike Me |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | XTRM-GM-314-BK |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Геймърска Оптична За дясна ръка |
| СЕНЗОР | Оптичен |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 7200 dpi |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 125 Hz |
| БРОЙ БУТОНИ | 7 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| РАЗМЕРИ | 124 x 68 x 40 mm |
| ЦВЯТ | Черна |
| ТЕГЛО | 104 g |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | RGB Backlight 3D Grille Rubber Scroll Wheel Driver Programmable |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6932391934494 |