Out Of Stock
Xtrike ME безжична геймърска мишка Wireless Gaming Mouse GW-114 - 1600dpi, Bluetooth, 2.4G
- : Out Of Stock
- Model: XTRM-GW-114
3.24€ (6.33 лв.)
Ex Tax: 3.24€ (6.33 лв.)
From Same Category
..
38.25€ (74.82 лв.)
Ex Tax:38.25€ (74.82 лв.)
..
38.25€ (74.82 лв.)
Ex Tax:38.25€ (74.82 лв.)
..
23.91€ (46.77 лв.)
Ex Tax:23.91€ (46.77 лв.)
..
20.53€ (40.14 лв.)
Ex Tax:20.53€ (40.14 лв.)
..
18.18€ (35.56 лв.)
Ex Tax:18.18€ (35.56 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛXtrike Me КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯXTRM-GK-985P-EN РАЗМЕР ..
12.51€ (24.46 лв.)
Ex Tax:12.51€ (24.46 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛXtrike Me КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯXTRM-GW-613-BK СВЪРЗВАНЕ ..
7.97€ (15.59 лв.)
Ex Tax:7.97€ (15.59 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛXtrike Me КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯXTRM-GW-113 СВЪРЗВАНЕ ..
3.03€ (5.93 лв.)
Ex Tax:3.03€ (5.93 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛXtrike Me КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯXTRM-GK-995W-BK РАЗМЕР ..
17.94€ (35.09 лв.)
Ex Tax:17.94€ (35.09 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛXtrike Me КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯXTRM-GP-52 СЪВМЕСТИМОСТ ..
15.95€ (31.19 лв.)
Ex Tax:15.95€ (31.19 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Xtrike Me |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | XTRM-GW-114 |
| СВЪРЗВАНЕ | Bluetooth Безжично USB |
| ТИП | Wireless Геймърска Оптична За лява и дясна ръка |
| СЕНЗОР | Оптичен |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 1600 dpi |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 125 Hz |
| БРОЙ БУТОНИ | 4 |
| БАТЕРИЯ, ТИП | Lithuim-ion rechargable |
| РАЗМЕРИ | 109 x 59 x 30.5 mm |
| ЦВЯТ | Прозрачен |
| ТЕГЛО | 67 g |
| ПОДСВЕТКА | 7 цвята Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Transparent Shell Dual-Mode Connection 300mAh Rechargeable Battery |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6932391938164 |