Scyrox професионална геймърска мишка V8 White - Wireless Gaming Mouse - 8K Polling Rate
- : In Stock
- Model: SCYROX-V8-WH
86.95€ (170.06 лв.)
Ex Tax: 86.95€ (170.06 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
From Same Category
..
38.25€ (74.82 лв.)
Ex Tax:38.25€ (74.82 лв.)
..
38.25€ (74.82 лв.)
Ex Tax:38.25€ (74.82 лв.)
..
23.91€ (46.77 лв.)
Ex Tax:23.91€ (46.77 лв.)
..
20.53€ (40.14 лв.)
Ex Tax:20.53€ (40.14 лв.)
..
18.18€ (35.56 лв.)
Ex Tax:18.18€ (35.56 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛScyrox КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯSCYROX-Sosu-XL ПОВЪРХНОСТ ..
12.14€ (23.75 лв.)
Ex Tax:12.14€ (23.75 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛScyrox КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯSCYROX-V8-BK СВЪРЗВАНЕ ..
86.95€ (170.06 лв.)
Ex Tax:86.95€ (170.06 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛScyrox КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯSCYROX-V8-YE СВЪРЗВАНЕ ..
86.95€ (170.06 лв.)
Ex Tax:86.95€ (170.06 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Scyrox |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | SCYROX-V8-WH |
| СВЪРЗВАНЕ | Безжично USB |
| ТИП | Wireless Оптична Геймърска За лява и дясна ръка |
| СТИЛ НА ЗАХВАТ | Claw Grip |
| МИКРОКОНТРОЛЕР (MCU) | NORDIC 52840 |
| СЕНЗОР | Pixart 3950 |
| УСКОРЕНИЕ | 50 G |
| СКОРОСТ НА СЛЕДЕНЕ | 750 IPS |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 30000 dpi |
| LIFT OFF DISTANCE (LoT) | 0.7-2 mm |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 8000 Hz |
| СУИЧОВЕ | OMRON Optical Switch |
| БРОЙ БУТОНИ | 6 |
| ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ | Да |
| БАТЕРИЯ, ТИП | Lithuim-ion rechargable |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 180 cm |
| РАЗМЕРИ | 118 x 63 x 38 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ТЕГЛО | 36 g |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | S-Center Web Based Driver Competition mode 8K dongle included Smooth tracking Skin feel painting Symmetrical shape Battery: 250mA |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6977902640112 |