Makki Мишка Mouse USB - MAKKI-MS-H01
- : In Stock
- Model: MAKKI-MS-H01
3.50€ (6.85 лв.)
Ex Tax: 3.50€ (6.85 лв.)
From Same Category
..
38.25€ (74.82 лв.)
Ex Tax:38.25€ (74.82 лв.)
..
38.25€ (74.82 лв.)
Ex Tax:38.25€ (74.82 лв.)
..
23.91€ (46.77 лв.)
Ex Tax:23.91€ (46.77 лв.)
..
20.53€ (40.14 лв.)
Ex Tax:20.53€ (40.14 лв.)
..
18.18€ (35.56 лв.)
Ex Tax:18.18€ (35.56 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛMakki КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAKKI-HDMI-DUMMY-4K-v1 ТИП ..
4.96€ (9.70 лв.)
Ex Tax:4.96€ (9.70 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMakki КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAKKI-CABLE-PCIE8-EXTENSION-30cmТИП ..
1.46€ (2.85 лв.)
Ex Tax:1.46€ (2.85 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMakki КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAKKI-CABLE-PCIE6-TO-2x6 ТИП ..
1.61€ (3.14 лв.)
Ex Tax:1.61€ (3.14 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMakki КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAKKI-CABLE-PCIE6-TO-2x8 ТИП ..
2.34€ (4.57 лв.)
Ex Tax:2.34€ (4.57 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMakki КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAKKI-CABLE-PCIE8-TO-2x8 ТИП ..
2.34€ (4.57 лв.)
Ex Tax:2.34€ (4.57 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Makki |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | MAKKI-MS-H01 |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Оптична За лява и дясна ръка |
| СЕНЗОР | Оптичен |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 1200 dpi |
| БРОЙ БУТОНИ | 4 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 135 cm |
| РАЗМЕРИ | 117 x 57 x 38 mm |
| ЦВЯТ | Черна |
| ТЕГЛО | 70 g |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Plug & Play Lifetime: Up to 3,000,000 clicks Material: ABS |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 718910145291 |