Out Of Stock
Pulsar професионална геймърска мишка Wireless Gaming Mouse X2 v3 Size2 Black - 1K (8K compatible)
- : Out Of Stock
- Model: PX2321
113.05€ (221.11 лв.)
Ex Tax: 113.05€ (221.11 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
From Same Category
..
38.25€ (74.82 лв.)
Ex Tax:38.25€ (74.82 лв.)
..
38.25€ (74.82 лв.)
Ex Tax:38.25€ (74.82 лв.)
..
23.91€ (46.77 лв.)
Ex Tax:23.91€ (46.77 лв.)
..
20.53€ (40.14 лв.)
Ex Tax:20.53€ (40.14 лв.)
..
18.18€ (35.56 лв.)
Ex Tax:18.18€ (35.56 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛPulsar КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPMB03 ТИП ..
7.50€ (14.67 лв.)
Ex Tax:7.50€ (14.67 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛPulsar КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPAS06LB ТИП ..
18.05€ (35.30 лв.)
Ex Tax:18.05€ (35.30 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛPulsar КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPAS06MB ТИП ..
18.05€ (35.30 лв.)
Ex Tax:18.05€ (35.30 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛPulsar КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPAS07LB ТИП ..
18.05€ (35.30 лв.)
Ex Tax:18.05€ (35.30 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛPulsar КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPAS07MB ТИП ..
18.05€ (35.30 лв.)
Ex Tax:18.05€ (35.30 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Pulsar |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | PX2321 |
| СВЪРЗВАНЕ | Безжично USB |
| ТИП | Wireless Геймърска Оптична За лява и дясна ръка |
| СТИЛ НА ЗАХВАТ | Claw Grip Finger Tip Grip |
| МИКРОКОНТРОЛЕР (MCU) | 32bit ARM Processor |
| СЕНЗОР | XS-1 |
| УСКОРЕНИЕ | 50 G |
| СКОРОСТ НА СЛЕДЕНЕ | 750 IPS |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 32000 dpi |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 1000 Hz ( 8K Compatible ) |
| СУИЧОВЕ | Pulsar Optical Switch |
| БРОЙ БУТОНИ | 6 |
| ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ | Да |
| БАТЕРИЯ, ТИП | Lithuim-ion rechargable |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 180 cm |
| РАЗМЕРИ | 120.4 x 63 x 38 mm |
| ЦВЯТ | Черна |
| ТЕГЛО | 52 g |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Designed for Competitive eSports Wide Waist / Low Hump Symmetrical Shape Recommended for Claw / Fingertip Grip Ultra-light Weight 51g Up to 8K Polling Rate (Dongle purchase required for 8K Polling) Fast and Double Click Free OPTICAL SWITCH Pulsar Blue Encoder XS-1 Flagship Sensor Fully customizable sensor setting Fully customizable keys and macros |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 8809773557573 |