ATK професионална геймърска мишка Wireless Gaming Mouse Z1 ULTRA - 8K, White
- : In Stock
- Model: Z1-ULTRA-WH
86.95€ (170.06 лв.)
Ex Tax: 86.95€ (170.06 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
From Same Category
..
38.25€ (74.82 лв.)
Ex Tax:38.25€ (74.82 лв.)
..
38.25€ (74.82 лв.)
Ex Tax:38.25€ (74.82 лв.)
..
23.91€ (46.77 лв.)
Ex Tax:23.91€ (46.77 лв.)
..
20.53€ (40.14 лв.)
Ex Tax:20.53€ (40.14 лв.)
..
18.18€ (35.56 лв.)
Ex Tax:18.18€ (35.56 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛATK КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ99G-AIR ПОВЪРХНОСТ ..
11.66€ (22.81 лв.)
Ex Tax:11.66€ (22.81 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛATK КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ99G-CARBON ПОВЪРХНОСТ ..
21.85€ (42.74 лв.)
Ex Tax:21.85€ (42.74 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛATK КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯSKY-MINI ПОВЪРХНОСТ ..
14.09€ (27.56 лв.)
Ex Tax:14.09€ (27.56 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛATK КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZ87-PRO-SIDE-ENGR РАЗМЕР ..
72.38€ (141.56 лв.)
Ex Tax:72.38€ (141.56 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛATK КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯEDGE60-HE-M-TTC РАЗМЕР ..
184.09€ (360.04 лв.)
Ex Tax:184.09€ (360.04 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | ATK |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | Z1-ULTRA-WH |
| СВЪРЗВАНЕ | Безжично USB |
| ТИП | Wireless Геймърска Оптична За дясна ръка |
| МИКРОКОНТРОЛЕР (MCU) | NORDIC 52840 |
| СЕНЗОР | PAW3950 Ultra |
| УСКОРЕНИЕ | 50 G |
| СКОРОСТ НА СЛЕДЕНЕ | 750 IPS |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 42000 dpi |
| LIFT OFF DISTANCE (LoT) | 1 mm |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 8000 Hz |
| СУИЧОВЕ | OMRON Optical Switch |
| БРОЙ БУТОНИ | 6 |
| ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ | Да |
| БАТЕРИЯ, ТИП | Lithuim-ion rechargable |
| БАТЕРИЯ, ВРЕМЕ НА РАБОТА | Up to 160hrs at 1000Hz |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 180 cm |
| РАЗМЕРИ | 122.5 x 66.8 x 42.4 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ТЕГЛО | 57 g |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Omron Optical Switches 8K Dongle Included 100% Teflon Feet 500mAh Battery ATK ApexShark Professional Esports Firmware Ice-feel Coating |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6976742071858 |