Marvo Геймърска мишка Gaming Mouse M655 RGB - 12000dpi, 7 programmable buttons, 1000Hz
- : In Stock
- Model: MARVO-M655
9.05€ (17.70 лв.)
Ex Tax: 9.05€ (17.70 лв.)
From Same Category
..
38.25€ (74.82 лв.)
Ex Tax:38.25€ (74.82 лв.)
..
38.25€ (74.82 лв.)
Ex Tax:38.25€ (74.82 лв.)
..
23.91€ (46.77 лв.)
Ex Tax:23.91€ (46.77 лв.)
..
20.53€ (40.14 лв.)
Ex Tax:20.53€ (40.14 лв.)
..
18.18€ (35.56 лв.)
Ex Tax:18.18€ (35.56 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-G965W СВЪРЗВАНЕ ..
21.85€ (42.74 лв.)
Ex Tax:21.85€ (42.74 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-M803W-WB СВЪРЗВАНЕ ..
13.36€ (26.13 лв.)
Ex Tax:13.36€ (26.13 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-G803-BK СВЪРЗВАНЕ ..
31.57€ (61.74 лв.)
Ex Tax:31.57€ (61.74 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-M796W СВЪРЗВАНЕ ..
12.24€ (23.95 лв.)
Ex Tax:12.24€ (23.95 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-M803W-BK СВЪРЗВАНЕ ..
13.36€ (26.13 лв.)
Ex Tax:13.36€ (26.13 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Marvo |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | MARVO-M655 |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Оптична Геймърска За лява и дясна ръка За дясна ръка |
| СЕНЗОР | Оптичен |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 12000 dpi |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 1000 Hz |
| БРОЙ БУТОНИ | 7 |
| ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ | 7 Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 180 cm |
| ЦВЯТ | Черна |
| ТЕГЛО | 87 g |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Ergonomic design 6 steps DPI RGB backlight |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6932391930151 |